5008 miejsce

Turniej okregowy Polskiej Organizacji Darta w Krakowie

Krakowski Sport Bar przy ul. Rakowickiej był gospodarzem Turnieju okręgowego POD. Do rozgrywek przystąpiło 41 zawodników i zawodniczek z całego kraju.

Turniej, oprócz miejscowych graczy, zgromadził również zawodników z Warszawy, Piastowa, Wrocławia, Częstochowy, Blachowni, Skarżyska-Kamiennej, Zakopanego oraz odległego Szczecina i Polic.Najmłodszy uczestnik turnieju Radek Marszałek / Fot. Piotr Cymerys

Runda wstępna została rozegrana w grupach. Każdy zawodnik rozegrał mecz do 2 wygranych legów ze wszystkimi przeciwnikami z grupy.

Zwycięzcy grup i zawodnicy zajmujący drugie miejsce, dalsze mecze rozgrywali w systemie drabinki single k.o. do 4, natomiast pojedynek finałowy do 5 wygranych legów.

Zwycięzca turnieju Krzysztof Ratajski (Skarżysko-Kamienna) / Fot. Piotr CymerysPo stojącym na bardzo dobrym poziomie finale Krzysztof Ratajski (Skarżysko-Kamienna) pokonał Krzysztofa Kciuka (Kraków) 5-3
Miejsce trzecie zajęli Krzysztof Galus (Kraków) oraz Jerzy Pisula (Blachownia) .

Wśród pań triumfowała Karolina Podgórska(Warszawa) , przed Karoliną Kępińską (Kraków) , miejsce trzecie podzieliły Bożena Bednarczyk (Krakow) i Joanna Kubowicz(Warszawa).