Facebook Google+ Twitter

Turniej Press Cup. Wiadomości24.pl kompletują reprezentację serwisu!

Lubisz pograć w piłkę nożną? Jako dziecko pragnąłeś wystąpić w prestiżowym turnieju? Masz okazję się wykazać. Wiadomości24.pl kompletują skład na turniej dziennikarzy Press Cup.

logo turnieju / Fot. Press CupMiesięcznik "Press" po raz drugi organizuje turniej piłkarski Press Cup, w którym udział wezmą pracownicy redakcji prasowych, radiowych i telewizyjnych polskich mediów. W tym prestiżowym turnieju nie powinno zabraknąć także naszej reprezentacji Wiadomości24.pl. Warunek jest jeden: potrzebujemy chętnych do gry!

Udało się! Przeczyta relację z turnieju

Dwudniowe rozgrywki odbędą się na terenie centrum treningowego hotelu Remes w Opalenicy od 23 do 25 czerwca. W rozgrywkach weźmie udział 16 drużyn. Siedmioosobowe zespoły zostaną podzielone na cztery grupy. Pierwszego dnia zawodów odbędą się eliminacje. Najlepsze zespoły awansują do drugiej rundy, w której wyłoniony zostanie zwycięzca turnieju - najlepsza drużyna reprezentująca media w Polsce.

Organizator pokrywa koszty zakwaterowania (dwie noce), wyżywienia, opieki medycznej podczas / Fot. Christopher Voitus, licencja GNU 1.2
zawodów oraz dodatkowych atrakcji.

Stwórz reprezentację W24!Piszesz dla Wiadomości24 i kochasz grać w piłkę? Od dziecka marzyłeś, by wziąć udział w prestiżowym turnieju piłkarskim? Nie zwlekaj i zgłoś się do naszej reprezentacji! Jak skompletujemy drużynę W24? Nie przewidujemy „ostrej” selekcji sportowej. Liczmy na waszą samoocenę swoich umiejętności.

Według regulaminu do turnieju będziemy mogli zgłosić 9–osobową drużynę. Do końca maja redakcja musi podać wstępną liczbę uczestników. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt za pomocą poczty wewnętrznej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Szkoda, bo w tym roku zabraknie naszej reprezentacji w Opalenicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jej, z przyjemnością bym zagrała o ile kobiety także są brane pod uwagę ... Niestety mam wtedy parę rzeczy do załatwienia. Wielka szkoda :/ Ale życzę powodzenia i mocno trzymam kciuki!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajny pomysł :) pozdrawiam! i powodzenia życzę! :))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.05.2011 00:31

Mogę zagrać w pomocy

Komentarz został ukrytyrozwiń

i jeszcze taki temat: "Zawodnicy zespołów biorących udział w rozgrywkach zobowiązani są do występowania w jednolitych koszulkach oznaczonych numerami"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aby wziąć udział w turnieju Press Cup 2011, który odbędzie się w dniach 23-25 czerwca w Opalenicy, należy wypełnić poniższy formularz rejestracyjny oraz uiścić opłatę wpisową w wysokości 60 zł od osoby. Kto pokrywa koszty? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dawid jeśli mogę, proszę o miejsce w składzie dla Przemka Trubalskiego. Jeśli uda mu się zagrać, będziemy mieli boisko nachylone w naszą stronę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Obserwator
  • Obserwator
  • 19.05.2011 15:24

Ciekawy pomysł

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.