Facebook Google+ Twitter

Turniej w Lubartowie. „ Od orlika do zawodnika”

Zwycięstwem drużyny DAF Łuków zakończył się turniej piłki nożnej Orlik Cup. Podopieczni trenerów Grzegorza Orzyłowskiego i Krzysztofa Skrzymowskiego w ładnym stylu wygrali wszystkie mecze. Strzelili jedenaście bramek, tracąc zaledwie trzy.

 / Fot. Archiwum DAF ŁukówW fazie grupowej, po trafieniach Szymka Śledzia, Kuby Rybki/ dwa gole/ i samobójczej pokonali kolegów z Ludwiniaka Ludwin. Następnie pokonali drużynę gospodarzy. Na listę strzelców ponownie wpisał się Jakub Rybka oraz Kuba Rożen.

Najwyraźniej swój dzień miał w lubartowskim turnieju J. Rybka , który sprytnym zagraniem zapewnił zwycięstwo w spotkaniu z Lublinianką Lublin.

Dwunastoletni zawodnicy DAF z kompletem punktów awansowali do fazy pucharowej.

W kolejnym meczu, po celnych strzałach Piotrka Zarzyckiego i Sz. Śledzia uporali się z Laskowią Baranów 2:0 i wywalczyli prawo do gry w finale turnieju.

Znakomitą formę strzelecką zademonstrował niezawodny Kuba Rybka, który dwukrotnie ulokował piłkę w bramce drużyny z Baranowa.

A oto końcowa tabela rozgrywek:
1.DAF Łuków
2.Jadwiga Janów Lubelski
3. Orlik Lubartów I
4. Laskowia Baranów
5.Powiślak Końskowola
6.Orlik Lubartów II
7.Ludwiniak Ludwin
8.Lublinianka Lublin

- Fantastyczna gra, ciąg na bramkę, celne trafienia spowodowały, że Jakub Rybka został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju - z satysfakcją podsumował występ młodego piłkarza założyciel i szkoleniowiec Dziecięcej Akademii Futbolu w Łukowie Przemysław Wereszczyński.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.