Facebook Google+ Twitter

Turniej warszawskiego WOSiRu. Złota piłka dla każdego

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-04-11 13:00

Jeszcze do piątku 15 kwietnia można zgłaszać drużyny na turniej piłkarski dziewcząt i chłopców "Gramy o Złotą Piłkę" im. Aleksandra Zaranka. Sprawdź się na boisku. WOSiR zaprasza wszystkie dzieci do udziału w turnieju.

 / Fot. Materiały organizatoraJeszcze do piątku 15 kwietnia można zgłaszać drużyny na turniej piłkarski dziewcząt i chłopców "Gramy o Złotą Piłkę" im. Aleksandra Zaranka. Pierwsze mecze rozpoczną się już 11 kwietnia. Do wzięcia udziału w turnieju organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. W rywalizacji sportowej mogą wziąć udział drużyny szkolne, małych sportowców z domów dziecka, domów kultury oraz drużyny podwórkowe. Warunkiem udziału w turnieju jest zgłoszenie drużyny przez osobę dorosłą.

Dokładne dane o warunkach uczestnictwa
znajdują się na stronie internetowej Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji www.wosir.waw.pl. Ze strony internetowej należy także przesłać go organizatorom do 15 kwietnia.

Sprawdź się w rywalizacji

- Do przystąpienia do tegorocznej edycji turnieju zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 10-16 lat. Być może będzie to początek ich wielkiej kariery piłkarskiej-mówi Janusz Kopaniak, dyrektor WOSiR. Po raz 51. do rywalizacji stanie ponad 1000 uczestników. Dziewczęta i chłopcy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności i przede wszystkim spotkać się z rówieśnikami . A jako mali sportowcy poznają zasady współzawodnictwa fair play i sztuki kibicowania wolnego od uprzedzeń i szowinizmu.

Turniej to także niepowtarzalna okazja do gry na prawdziwym stadionie, na którym odbywają się mecze ekstraklasy - finał rozegrany zostanie bowiem na stadionie Legii przy Łazienkowskiej. Do udziału w „ Gram o Złotą Piłkę” zachęca młodzież piłkarz Legii Warszawa Jakub Wawrzyniak.-Pochodzę z małej miejscowości i szansę zagrania na prawdziwym stadionie dostałem dopiero mając 15 lat. Dlatego też zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w turnieju „Gramy o Złotą Piłkę”, ponieważ wiem z jakimi pozytywnymi emocjami wiąże się taka rywalizacja i możliwość zagrania na stadionie, na którym odbywają się najważniejsze w kraju mecze- mówi Jakub Wawrzyniak.

Konkursy i nagrody

Finał turnieju odbędzie się na Stadionie Miejskim przy Łazienkowskiej, to tu właśnie swoje mecze rozgrywa stołeczny klub piłkarski Legia, który jest również patronem zawodów. Rozgrywkom towarzyszyć będą liczne konkursy i atrakcje czekające wszystkich uczestników i kibiców drużyn biorących udział w Finałach turnieju „ Gram o Złotą Piłkę” im. Aleksandra Zaranka. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Anna Rathman

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.