Turniej WTA w Chinach. Radwańska odpadła w ćwierćfinale

Urszula Radwańska uległa rozstawionej z numerem siódmym Chanelle Scheepers. Polka przegrała mecz (6:4, 6:7, 3:6), odpadając tym samym z turnieju WTA w chińskim Guangzhou.

/ Fot. Pascalre / Wikipedia.org / GNU 1.2Polka była blisko zwycięstwa w dwóch setach, ale reprezentantka RPA broniła kluczowe piłki. Przy stanie 5:3 dla Radwańskiej Scheepers zdołała doprowadzić do pomyślnego tie-breaka, a następnie pokazać swoją wyższość w decydującym secie.

Młodsza z sióstr Radwańskich zajmuje obecnie 105. pozycję w rankingu WTA. Za awans do ćwierćfinału turnieju zdobyła 70 punktów oraz premię w wysokości 5 340 dolarów.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.