Facebook Google+ Twitter

Turniej z testem Stawarda

Na pokrywie komory silnika znajdował się specjalny talerz z piłką tenisową. Kierujący samochodem pokonując kolejne przeszkody miał ją dowieźć do mety. Nie wszystkim to się udało.

Jedna z turniejowych konkurencji / Fot. Archiwum KPP ŁukówNa gościnnym terenie Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie uczniowie ośmiu szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali o prawo reprezentowania powiatu w lubelskim finale Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Uczestnicy zawodów punkty zdobywali za bezpieczną i zgodną z przepisami jazdę motorowerem, samochodem
po torze przeszkód, umiejętność udzielania pomocy przedmedycznej. Znajomość Prawa o Ruchu Drogowym.

Pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji zdobyła reprezentacja Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym i ona zakwalifikowała się na turniej do Zamościa / 25 maja br./.

- Należy zaznaczyć, że zwycięska ekipa składała się z uczniów liceum ogólnokształcącego o profilu policyjnym- dodał rzecznik łukowskiej Policji nadkom. Andrzej Dudzik.

Komisja konkursowa nagrodziła za najlepsze indywidualne wyniki: Pawła Osińskiego z Zespołu Szkół w Stoczku Łukowskim i Sebastiana Buszowskiego z Radoryża Smolanego.

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Łukowie, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, KRUS w Łukowie, Lubelską Izbę Rolniczą oraz Bank Spółdzielczy w Łukowie.

Serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu turnieju należą się: Zespołowi Szkół nr 3, Medycznemu Studium Zawodowemu w Łukowie, Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, miejscowemu starostwu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.