Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13627 miejsce

Turyści i partnerzy zadowoleni z akcji "Poznań za pół ceny"

W miniony weekend po raz czwarty odbyła się akcja "Poznań za pół ceny". Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem wśród turystów, co cieszyło partnerów akcji. Ich zdaniem jest to bardzo dobra forma promocji miasta.

Tłumy turystów i mieszkańców poznania w kinie 5D Extreme / Fot. Ewelina Turczak / Kino 5D Extreme PoznańTegoroczna akcja "Poznań za pół ceny" była rekordowa za sprawą liczby partnerów, którzy przyłączyli się do niej. Turyści, ale i mieszkańcy bardzo chętnie korzystali z przygotowanych przez organizatorów atrakcji. - Akcja "Poznań za pół ceny" cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno poznaniaków, jak i turystów, którzy w tych dniach odwiedzili nasze miasto. Bardzo cieszę się, że możemy uczestniczyć w akcji i że nasza oferta wzbudziła tak duże zainteresowanie turystów - mówi Ewelina Turczak, kierownik, reprezentant ds. marketingu, PR-u z Kina 5D Extreme Poznań. Przyjezdni mogli skorzystać również z tańszego niż zazwyczaj noclegu w Poznaniu. Akcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że próby kontaktu z przedstawicielami instytucji biorących udział w akcji kończyły się podobnie.

-Akcja cieszy się dużym powodzeniem, w związku z czym nie mamy nawet czasu na udzielenie bardziej wyczerpującej odpowiedzi - powiedziała w sobotę dla Wiadomości24, Barbara Kamińska z hotelu Platinum Palace Residence, który jest partnerem akcji.

Wszyscy uważają, że "Poznań za pół ceny" to znakomity pomysł na reklamę miasta -Uważam że akcja Poznań za pół ceny jest doskonałym pomysłem na promocję naszego pięknego miasta. Dzięki dużemu zaangażowaniu organizatorów z powodzeniem udało się zaprosić turystów do skorzystania z tej wyjątkowej oferty. Nasz hotel z przyjemnością aktywnie przyłączy się do kolejnych akcji promujących Poznań -  / Fot. materiały promocyjne/ Miasto Poznańmówi w rozmowie z W24 Marcin Westerski, dyrektor Hotelu Włoskiego w Poznaniu.

A co o akcji sądzą turyści i mieszkańcy Poznania? - Naprawdę jest to bardzo dobry pomysł. Każde większe miasto powinno wzorować na Poznaniu - mówi Pani Katarzyna, która przyjechała pozwiedzać Poznań aż ze Śląska. - Jest to piękne miasto i mam nadzieję, że jeszcze nie raz tu wrócę - kończy. Mieszkańcy myślą podobnie - Dobry pomysł. Jest bardzo dużo osób na ulicach i tłok w tramwajach, ale jest dobrze - mówi Monika, mieszkanka Poznania.

Planowana jest kolejna edycja imprezy, a film ukazujący przebieg akcji Poznań za pół ceny i atrakcje, które czekały na mieszkańców i turystów podczas tegorocznej edycji akcji już niedługo będzie można zobaczyć w internecie.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.