Facebook Google+ Twitter

Turyści nabici w wakacje. Obóz przetrwania zamiast hotelu

  • Źródło: OhmyNews
  • Data dodania: 2006-09-23 10:19

Piętrowe łóżka zamiast kanap. W szafach robaki, malutka łazienka z popękanymi kafelkami i spłuczką pod sufitem. okna widok na cuchnący śmietnik. To nie obóz przetrwania, lecz pokoje w hotelach na Krecie i w Hiszpanii.

Neckermann to firma z tradycjami. Od lat oferuje usługi na wysokim poziomie. Wraz z Tui znajduje się w ścisłej czołówce najchętniej wybieranych przez klientów biur podróży. Na stronie internetowej reklamuje tak swoje usługi: ,,Starannie wybrana oferta hoteli i apartamentów, współpraca z renomowanymi liniami lotniczymi oraz profesjonalna obsługa na miejscu służą urzeczywistnieniu przez nas Państwa marzeń o idealnym urlopie.


Neckermann Polska, kierując się Państwa potrzebami, spełnia oczekiwania swoich klientów w sposób, na jaki może pozwolić sobie tylko duże, międzynarodowe przedsiębiorstwo. Czy rzeczywicie tak jest? Okazuje się, że nie. Przekonali się o tym poznańscy klienci. Wandzie i Szymonowi Tomczakom zamarzyły się wakacje w czerwcu na Krecie. Dokładnie przejrzeli katalog, szukając hotelu, w którym mający problemy z poruszaniem się pan Tomczak, mógłby się czuć swobodnie. Uznali, że odpowiednim miejscem jest hotel Eva Mare.

Więcej w dzisiejszym wydaniu Gazety Poznańskiej .

Joanna Małecka, KOS
 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.