Facebook Google+ Twitter

Turystyka i zdrowie promowane w Sosnowcu

W dniach od 14 do 16 lutego pod hasłem „Sprawni, zdrowi, atrakcyjni na wymarzonym urlopie!” odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku Intourex oraz Targi Fitness, Zdrowie i Uroda KeepFit.

Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia w Sosnowcu. / Fot. Adrian LeksCoś dla wielbicieli kulturystyki / Fot. Adrian LeksObydwie wystawy zorganizowane przez spółkę Kolporter Expo miały miejsce w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu. Jest to już trzecia impreza w tym roku organizowana przez sosnowiczan w nowo otwartym centrum.

Pszczyński żubr przykuwał uwagę wielu gości / Fot. Adrian LeksExpo Silesia zaraz po otwarciu / Fot. Adrian LeksW ciągu trzech dni swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 firm z Belgii, Czech, Francji, Indonezji, Polski, Rumunii, Słowacji, Tunezji, Ukrainy oraz Węgier. Były to biura podróży, ośrodki wczasowe i wypoczynkowe, pensjonaty, schroniska i campingi. Nie zabrakło także producentów i dystrybutorów odzieży sportowej oraz rozmaitego sprzętu fitness, do masażu czy wyposażenia siłowni. Pozostałą część wystawy stanowiły oferty salonów kosmetycznych, gabinetów chirurgii plastycznej, ośrodków odnowy biologicznej i producentów oraz dystrybutorów kosmetyków.

Indonezja należała do najbardziej egzotycznych krajów podczas targów / Fot. Adrian LeksOferta firmy węgierskiej / Fot. Adrian LeksUczestnicy targów przygotowali dla gości wiele niespodzianek. Wśród nich były między innymi do wygrania darmowe wczasy, wycieczki oraz albumy podróżnicze i przewodniki. Każdy mógł także skorzystać z punktów z poradami, szkoleń, na których można było się dowiedzieć, jak przed wyjazdem na wymarzony urlop zadbać o zdrowie. Gości mogli również przetestować prezentowany sprzęt. Warto dodać, że wstęp na wystawę był bezpłatny. Niewątpliwie spowodowało to wysoką frekwencję podczas sosnowieckich targów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.