Facebook Google+ Twitter

Tusk gra w tenisa w czasie pracy, Błaszczak go poucza

"Fakt" podał, że Donald Tusk oprócz gry w piłkę nożną, ma jeszcze inną rozrywkę. Premier wraz ze swoimi współpracownikami gra w ... tenisa. I to w godzinach pracy!

Sonda

Czy premier przesadził?

 / Fot. PAP/Jacek Turczyk"Fakt" opisuje, jak premier Tusk, doradca premiera ds. wizerunku Igor Ostachowicz, rzecznik rządu Paweł Graś oraz szef gabinetu premiera Łukasz Broniewski, w środę grali w tenisa na jednym z warszawskich kortów. Jak dowiedział się tabloid, Donald Tusk grywa tutaj niemal co środę między 13 a 15. Wszyscy ubrani na sportowo grali w tenisa, a w tym samym czasie funkcjonariusze BOR obstawili na zewnątrz teren kortu. Gazeta zamieszcza również zdjęcia, na których widać Tuska i jego współpracowników, którzy beztrosko poświęcają się grze.

Na stronie wpolityce.pl szef klubu parlamentarnego PiS Mariusz Błaszczak poucza, że "bycie premierem to nie jest zabawa - to jest przede wszystkim ciężka praca i odpowiedzialność. To bycie na służbie 24 godziny na dobę w imię interesu obywateli. To zajęcie, które wykonuje się z przeświadczeniem, by żyło się lepiej Polakom, a nie by lepiej żyło się Donaldowi Tuskowi". Błaszczak twierdzi, że Tusk nie dorósł do bycia szefem rządu. Twierdzi, że Tuskowi bliższa jest murawa boiska, niż sala posiedzeń rządu.

Czy rzeczywiście premier przesadził, dając się sfotografować w czasie gry w tenisa? Czy to jego prawo czy nadużycie, skoro gra, jak podaje "Fakt", w czasie pracy? Czy krytyka opozycji jest słuszna, czy jest zwykłym "czepianiem się"? Czekamy na wasze komentarze.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (36):

Sortuj komentarze:

OSZUŚCI PO
 • OSZUŚCI PO
 • 15.02.2012 09:03

Czas skończyć ze złodziejami naszych podatków.PCHAJĄC SIĘ DO KORYTA /i to w świński sposób/BIŁ ŚWIADOMY ŻE MUNDURÓWKĘ .OŚWIATĘ I BIUROKRACJĘ TRZEBA UJAŻMIĆ ,GDYŻ W PRZECIWNYM RAZIE BUDŻET POLSKI PADNIE A ZŁODZIEJSKIE ROZSPRZEDAWANIA MAJATKU NARODOWEGO SĘ KOŃCZY BO NIE MA JUŻ PRAWIE CO DOSPRZEDANIA.Pytam ,gdzie jest ten drugi nawiedzony kaznodzieja komoruski .Mając całą władzę ustawodawczą w swoich rękch CI NIEUDACZNICY LUB CWANIACY WYBRALI OBCJĘ NA PRZETRWANIE .A LUDZIOM RAZEM Z MEDIANI ROBIĄ WODĘ Z MUZGU.Te premie dla 14 burmistrzów dzielnic Warszawy w wys po .ok.30tys.złi premia 570tys. dla piewszego budowniczego stadionu TO SKANDAL LUB ROZBÓJ JAK KTO WOLI.Ta platformiasta zbieranina ROZKRADA NASZ KRAJ W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nac
 • nac
 • 15.02.2012 04:56

leszku małkowski wyglądasz mi na starego UB-ka

Komentarz został ukrytyrozwiń
edyta
 • edyta
 • 14.02.2012 20:02

Tu nie chodzi o pracę, ale o jej efekty. Oczywiście bezsporne jest to że Premier ma nienormowany czas pracy.
Ja nie jetem zadowolona z efektów pracy ani Premiera, ani kierowanej przez Niego grupy.

A tak nawet z ostatniej chwili. Panie Premierze, jak Pan mógł nie wiedzieć o tak wysokiej premii dla tak Ważnego Prezesa.
Uważam,że nietaktem jest wzywanie Pani MUCHY do tłumaczenia się przed PANEM , ONA powinna się TŁUMACZYĆ przed OKRADANYM NARODEM

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli premier ma nienormowany czas pracy, to taki "Fakt" i Błaszczak mogą mu naskoczyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
 • Lancet
 • 12.02.2012 16:06

Marzę aby prezes zagrał z TUSKIEM - premier ma nienormowany czas pracy !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Antyleming
 • Antyleming
 • 12.02.2012 14:36

do @rysz

stadiony, autostrady, EURO2012: żenada, ACTA: wprowadzone po cichu, Smoleńsk: kłamstwa, VAT i podatki: w górę, obiady Tuska raz na rok na szczytach UE: 10 mld zł z naszych pieniędzy, mordowanie demokracji: standard PO, TVN: kłamstwa i tematy zastępcze.
A głupie lemingi: "Prezes, prezes i prezes" a Tusk musi odpocząć.
ROTFL
Gdzie Was debile sieją, a może zarobiłeś 1 zeta za post dla dobra jedynie słusznej partii?

Komentarz został ukrytyrozwiń
hotentotka
 • hotentotka
 • 11.02.2012 21:08

mi imponuje donald.nawet bym mu dala.zas uposledzony kartofel ktory nie wie na co to ma niech sie nie miesza do polityki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rysz
 • rysz
 • 11.02.2012 19:59

Kopie piłkę po 21.00 - zle, gra w tenisa o 15.00 -żle, podpisuje - żle, nic nie robi-żle, leci na szczyt Uni - żle, jedzie na szczyty Dolomitów-żle. Panie Blaszczak co robić nie będąc "prezesem" by było dobrze?????????

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 11.02.2012 19:41

kiedyś Wałęsa nazwał Tuska NAJWIĘKSZYM LENIEM JAKIEGO ZNA.
Od tamtego "kiedyś" tusk cały czas potwierdza,
że uczciwa praca dla dobra ogółu mu ŚMIERDZI.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
 • f
 • 11.02.2012 18:57

Tusk gra w tenisa piłką od nogi,dla zmylenia dziennikarzy-może zawsze zaprzeczyć,że grał w tenisa lub w piłkę nożną.POlska ma nowoczesny i kreatywny rząd-brawo .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.