Facebook Google+ Twitter

Tusk: mamy haki na Kaczyńskich

Platforma Obywatelska bada biznesową przeszłość Porozumienia Centrum, pierwszej partii Jarosława Kaczyńskiego - podał "Newsweek" na swojej stronie internetowej.

- Znamy brzydkie fakty z przeszłości politycznej i biznesowej Kaczyńskich i ich najbliższych współpracowników - stwierdza w wywiadzie dla "Newsweeka" lider PO Donald Tusk. Z informacji Newsweeka wynika, iż Platforma postanowiła zbadać sprawę działającej na początku lat 90 spółki "Telegraf" kojarzonej z Porozumieniem Centrum, a także związkami tej partii z aferą FOZZ.

- Niektóre z faktów są przygnębiające - mówi lakonicznie Tusk. "Newsweek" przypomina, iż niedawno tą samą kwestią zainteresował się lider Samoobrony - Andrzej Lepper. Tusk jednak nie boi się reakcji Kaczyńskich. - Mamy dobrze udokumentowane uwłaszczenie się fundacji i firm związanych z Kaczyńskimi na majątku RSW. Chodzi m.in. o przejęcie kilku kamienic w centrum Warszawy. - wyjaśnia.

Całość wywiadu z Donaldem Tuskiem w poniedziałkowym "Newsweeku".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

?

Komentarz został ukrytyrozwiń

media w PL tego nie zauważyły - parę dni temu została aresztowana wdowa po Pinochecie i jego synowie - oficjalne oskarżenie dotyczy malwersacji finansowych jakich dopuścili się w roku 1990 i w latach wcześniejszych. Szkoda że u nas nie ma takiego prawa:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7028503.stm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szczerze - to takie wzajemne straszenie "się" do niczego nie prowadzi...bo to zazwyczaj tylko słowa, niczym nie poparte. Choć przyznaję, że nie zdziwię się, jak w przededniu wyborów któraś z partii - oczywiście całkowicie przypadkowo - "wyskoczy" z jakimś "newsem"...;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli Tusk chce pokonać PiS to nie ma co straszyć Kaczyńskiego tylko walić swoją wyborczą "maczugą" po głowie, bo za chwile sam dostanie cios po którym go zamroczy. Premier jest mistrzem takich starć :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

To Twoja ostatnia szansa. PiSu już nie przegonicie, ale macie te kilkanaście dni na dogonienie go przynajmniej na 2,3 %
Przy czym jak znam Pana Premiera to jeszcze jakąś kaczkę z rękawa wyciągnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.