Facebook Google+ Twitter

Tusk nie chce Pitery na listach wyborczych w Warszawie

Jak informuje "Wprost", Julia Pitera, posłanka Platformy Obywatelskiej, prawdopodobnie nie wystartuje z list wyborczych PO w Warszawie. Zadba o to Donald Tusk, któremu Pitera stoi na drodze do sukcesu wyborczego.

Cytowany artykuł ze strony "Wprost". / Fot. screen/www.wprost.plW ostatnich wyborach Julia Pitera uzyskała poparcie aż 40 tys. mieszkańców stolicy. Mogłaby więc odebrać Tuskowi znaczną część głosów, co naraziłoby go na przegraną w starciu z pierwszym na liście PiS Jarosławem Kaczyńskim.

Julia Pitera / Fot. PAP/Leszek SzymańskiWedług nieoficjalnych informacji "Wprost", Pitera mogłaby startować z list w Rzeszowie. Posłanka jednak nie jest zbyt szczęśliwa z tego rozwiązania. – Słyszałam o tym. No cóż… Piterowie pochodzą z Rzeszowa, ale jak się dowiedziałam, że mam stamtąd startować, to pobiegłam do Bogdana Zdrojewskiego, szefa klubu parlamentarnego i Ewy Kopacz, szefowej regionu mazowieckiego i spytałam, czy to prawda. Zapewniali mnie, że nie – mówi Pitera w
rozmowie z "Wprost".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

kolejny dyktator? :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszyscy już chyba wiedzą ze przez tego lekkoducha i narcyza Tuska PO przegra następne wybory. Czy w PO nikt nie ma instynktu samozachowawczego ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mówię: Wywieźcie Tuska na takach albo się odłączcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko, że do Rzeszowa chcą Rokitę zesłać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.