Facebook Google+ Twitter

Tusk nie chce Pitery na listach wyborczych w Warszawie

Jak informuje "Wprost", Julia Pitera, posłanka Platformy Obywatelskiej, prawdopodobnie nie wystartuje z list wyborczych PO w Warszawie. Zadba o to Donald Tusk, któremu Pitera stoi na drodze do sukcesu wyborczego.

Cytowany artykuł ze strony "Wprost". / Fot. screen/www.wprost.plW ostatnich wyborach Julia Pitera uzyskała poparcie aż 40 tys. mieszkańców stolicy. Mogłaby więc odebrać Tuskowi znaczną część głosów, co naraziłoby go na przegraną w starciu z pierwszym na liście PiS Jarosławem Kaczyńskim.

Julia Pitera / Fot. PAP/Leszek SzymańskiWedług nieoficjalnych informacji "Wprost", Pitera mogłaby startować z list w Rzeszowie. Posłanka jednak nie jest zbyt szczęśliwa z tego rozwiązania. – Słyszałam o tym. No cóż… Piterowie pochodzą z Rzeszowa, ale jak się dowiedziałam, że mam stamtąd startować, to pobiegłam do Bogdana Zdrojewskiego, szefa klubu parlamentarnego i Ewy Kopacz, szefowej regionu mazowieckiego i spytałam, czy to prawda. Zapewniali mnie, że nie – mówi Pitera w
rozmowie z "Wprost".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

kolejny dyktator? :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszyscy już chyba wiedzą ze przez tego lekkoducha i narcyza Tuska PO przegra następne wybory. Czy w PO nikt nie ma instynktu samozachowawczego ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mówię: Wywieźcie Tuska na takach albo się odłączcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko, że do Rzeszowa chcą Rokitę zesłać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.