Facebook Google+ Twitter

Tusk: Niesiołowski ma kategorycznie przeprosić Stankiewicz

"Zachowaniem nie do zaakceptowania" nazwał premier Donald Tusk sposób, w jaki poseł PO Stefan Niesiołowski odnosił się do dziennikarki Ewy Stankiewicz w miniony piątek na terenie Sejmu.

Sonda

Niesiołowski przeprosi Stankiewicz?

Całe zajście było wielokrotnie już omawiane i ocenianie na wszelkie możliwe sposoby. Nawet nieuważnym obserwatorom życia politycznego wydarzenie to zapewne nie umknęło uwadze. Od kilku dni nie schodzi ono z czołówek nie tylko tytułów prasowych; silnie eksponowane jest również w wydaniach największych telewizyjnych dzienników. I słusznie.

Sprawa jest bowiem bezprecedensowa. Oto polityk partii rządzącej, uważany bądź co bądź za autorytet, zachowuje się w sposób skandaliczny, traktując dziennikarkę wykonującą swe obowiązki jak przybłędę, która próbuje naruszyć jakże godne jego jestestwo.
Czytaj także: Niesiołowski idzie za ciosem: Stankiewicz jest zerem

Ów pan poseł szarpie się z dziennikarką, która nie robi nic więcej, tylko prosi go o krótką wypowiedź.

Co robi ten zasłużony dla mikrobiologii profesor, specjalizujący się w określaniu stanu psychicznego przedstawicieli / Fot. W24podgatunków z rodziny moralno-karłowatych? Ze swadą szarpie kamerę dziennikarki i z charakterystycznym dla siebie wyrafinowaniem i manierą godną dżentelmena krzyczy do kobiety: "won!", odsyłając ją do reszty watahy "pisowskich lizusów".

O niezwykłej sile przyciągania pana posła, wynikającej zapewne z faktu posiadania przez niego nienagannej aparycji i posługiwania się wysublimowanym językiem świadczy również fakt, iż owładnięta marszałkowskim czarem dziennikarka nie mogła się wprost od niego odpędzić, w sposób niezwykle nachalny próbując uzyskać od pana posła odpowiedź na krótkie, ale jakże trudne pytanie: "dlaczego nie może wyjść pan z Sejmu?". Były pan marszałek ze znanym sobie erystycznym błyskiem i frywolnością kokietuje, kwitując podchody dziennikarki słowami: "no łazi za mną ciągle, łazi!".

Na zaloty pani Stankiewicz wobec posła Niesiołowskiego zareagował stanowczo pan premier, który w przerwie między zwiedzaniem kanadyjskich skansenów i słuchaniem bezczelnego tłumu polonii amerykańskiej, wzywającej premiera do reakcji w sprawie Smoleńska, znalazł czas na stanowcze stłumienie emocji pana marszałka. Donald Tusk, jako znany obrońca praw kobiet i krzewiciel dobrych manier, opowiedział się po stronie dziennikarki, a posła Niesiołowskiego wezwał do "kategorycznych przeprosin" kobiety.

Apel premiera, rozsądny przecież i szlachetny, wprawił zapewne w konfuzję co poniektórych obrońców pana posła. Zaskoczeni stanowczą reakcją swojego guru, przez kilka dni próbowali odziać w szaty niewinności skrzywdzoną i naznaczoną skazą przez bezwzględną dziennikarkę osobę pana marszałka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (49):

Sortuj komentarze:

kaszub
 • kaszub
 • 17.05.2012 12:49

NIECH KACZYNSKI przeprosi za przywolywanie ADOLFA HITLERA i to z trybuny w polskim PARLAMENCIE ! Ja bym tej JEDZY nie PRZEPROSLI .

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 16.05.2012 19:50

I Ćwok i II Karzeł Moralny w III Rzeczpospolitej będzie przepraszał kobietę.
toż to wydarzenie co najmniej na skalę europejską.
No i powinno mieć specjalną oprawę medialną
Ten ĆWOK i KARZEŁ MORALNY (takie dwa goowna w jednym garniturze) powinien zatem to zrobić na stadionie narodowym, podczas otwarcia Euro 2012, tuż przed głównym przemówieniem otwierającym mistrzostwa.
W pobliżu niesioła powinna być karetka reanimacyjna z silnikiem na chodzie I Z ŁÓDZKĄ OBSADĄ ŁOWCÓW SKÓR, bo jak go znam, to pewnikiem z dwóch żyłek jakie posiada jedna żyłka walnie mu pod deklem.
przepraszanie to takie poniżające dla niego

Pytanie tylko, czy ten ćwok i karzel moralny zna słowo PRZEPRASZAM,
CZY MOŻE POTRZEBNY BĘDZIE PROMPTER.
KARETKA REANIMACYJNA BEZWZGLĘDNIE POTRZEBNA.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nieOSIOŁOWSKI
 • nieOSIOŁOWSKI
 • 16.05.2012 19:34

Ja nie mogę przeprosić bo jestem za głupi.
W tuskolandzie nie znają takich słów.
Nienawidzę wszystkich porządnych ludzi.
A tak naprawdę jestem chory psychicznie.

TAKI JESTEM

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
 • 1grajek
 • 16.05.2012 18:52

Premier Donald Tusk ma racje pan Niesiołowski powinien przeprosić panią Stankiewicz i przyznać się do błędu ponieważ z racji na pozycję swoją jak i zasługi dla kraju powinien utrzymywać nerwy na wodzy i nie tłumaczyć się tylko przeprosić , a w przyszłości w takich sytuacjach tylko się życzliwie uśmiechnąć ,żeby ze złości panią Stankiewicz szlak trafił.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
 • Lipa
 • 16.05.2012 18:38

@ PANIE DEGLER , tutaj 90% to pana kumple .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdzie są ci wszyscy fanatyczni obrońcy Niesioła, którzy byli tacy aktywni w poprzednich dyskusjach?

Komentarz został ukrytyrozwiń
didi
 • didi
 • 16.05.2012 11:20

bolek. a Niesiołowki to język miłości prezentuje ?
Politykę nienawiści zaczął obóz PO i ich naczelne media w roku 2005, to co jest teraz jest tego nastepstwem....

Komentarz został ukrytyrozwiń
bolek
 • bolek
 • 16.05.2012 10:36

kulturalnego czlowieka, wiekszosciowego spoleczenstwa nieudaczniki mohery nie moga obrazic.jest to mniejszosc ktora dodaje naszemu zyciu kolorytu.jakze sa piekne ich marsze,jakie cudowne pomniki lecha stawiaja,ich jezyk pelen nienawisci do blizniego.gotowi poswiecic wszystko byle dorwac sie do wladzy.nawet najbltzszych

Komentarz został ukrytyrozwiń
didi
 • didi
 • 16.05.2012 10:12

Michale świetny artykuł! A pomysl co by było gdyby Poseł PiS-u takie coś zrobił? Aż boję się pomyśleć. Serdeczne pozdrowienia dla autora z Górnego Śląska! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
didi
 • didi
 • 16.05.2012 10:10

Ojciec Rydzyk pełna kultura :

http://www.youtube.com/watch?v=7Ne71zLcUzQ&feature=related

Nie napiszę, że Niesiołowski mógłby się nauczyć, bo chamstwo to cecha raczej nabyta. Trudno byłoby posłowi chamstwa zaniechać..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.