Facebook Google+ Twitter

Tusk: Niesiołowski musi przeprosić Ewę Stankiewicz. Bez dwuznaczności

Donald Tusk skrytykował zachowanie Niesiołowskiego względem dziennikarki Ewy Stankiewicz i powiedział, że zwróci się do niego o to, aby ją przeprosił.

Premier Donald Tusk, w przeciwieństwie do swoich kolegów partyjnych, nie bagatelizuje chamskiego zachowania Stefana Niesiołowskiego: "Jest absolutnie nie do zaakceptowania" - mówi i jak podaje TVN24, mówi, że po powrocie z Kanady zwróci się do niego, aby przeprosił dziennikarkę "bez dwuznaczności". Tusk również chce, aby Niesiołowski obiecał, że więcej się tak nie zachowa.

Trzeba przyznać, że postawa premiera w tej sprawie jest zaskakująca. Większość polityków PO broni Niesiołowskiego i winą obarcza dziennikarkę. Według nich, do całego zajścia nie doszłoby, gdyby Stankiewicz nie prowokowała byłego marszałka. Rafał Grupiński mówi nawet o spisku opozycji, która już w Sejmie prowokowała Niesiołowskiego.

Premier odżegnuje się od tych głosów i mówi, że nie ma żadnego wytłumaczenia dla tego typu postaw. Donald Tusk powiedział, że PO jest tą formacją, która powinna pozytywnie wyróżniać na tle innych i jej politycy nie powinni tracić nad sobą panowania, podczas dyskusji ze swoimi oponentami politycznymi.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

paola
  • paola
  • 16.05.2012 08:16

Tusk może pana Stiopana pocałować w du.... Pan Stiopan wymaga specjalnej troski.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Don Pedro
  • Don Pedro
  • 15.05.2012 11:05

Nie pochwalam zachowania posła Niesiołowskiego, nie pochwalam również prowokacji jakich dopuściła się dziennikarka (mogła filmować z oddali korzystając z teleobiektywu). Dziwi mnie postawa premiera Donalda Tuska! Informacje o łamaniu prawa przez konsul generalną w Kolonii zbył odpowiedzią, że należy wszcząć proces sądowy :) Cóż takiego uczynił poseł Niesiołowski, że doczekaliśmy się radykalnej postawy premiera? Czy parlamentarzyści w tym wyżej wymieniony składają śluby cnoty i czystości? Są grzecznymi pensjonarkami? Poseł Niesiołowski ma taki, a nie inny charakter, od dawna to wiadomo. Ten facet ma po prostu jaja! Postawa Premiera Donalda Tuska to klasyczny, biblijny przykład Faryzeusza. W trosce o swoje EGO, wyrzuci każdego kto ten wizerunek naruszy. A ci co łamią prawo? No cóż oni są grzeczni, potulni i co ważne mają za sobą ważnego MENTORA np. Władysława Bartoszewskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.