Facebook Google+ Twitter

Tusk o marihuanie: to był jednorazowy wybryk

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-13 09:09

Nawiązując do informacji, że w młodości palił marihuanę, Tusk powiedział, że był to jednorazowy incydent i nigdy nie zażywał narkotyków. Oświadczył, że narkotyki są złem, a młodzież powinna zawsze odmawiać ich przyjmowania.

Premier Donald Tusk leci do Ameryki Południowej na szczyt Unia Europejska - Ameryka Łacińska. Przed odlotem premier powiedział, że szczyt będzie pierwszym spotkaniem tego typu. Donald Tusk złoży też oficjalne wizyty w Peru i w Chile.

Donald Tusk powiedział, że podczas piątkowej rozmowy zgodził się z prezydentem, iż obaj będą wspierać misję ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego do Gruzji. Premier umówił się też z prezydentem na spotkanie dotyczące planów restrukturyzacji służby zdrowia.

Donald Tusk powiedział również, że nowy szef Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych może odblokować budowę autostrad. Dodał, że Lechowi Witeckiemu towarzyszy zespół młodych i dobrze wykształconych ludzi. Premier zapowiedział, że będzie dążył do renegocjacji niekorzystnych dla państwa umów na budowę autostrad. Dodał, że okoliczności zawierania tych umów powinna zbadać prokuratura.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

CyrylDrab
  • CyrylDrab
  • 08.03.2012 11:02

tusk ty narkomanie ta marycha ci mozg twoj niewielki wypalila jak kwasniewskiemu gorzala ty chlopie idz sie lecz idz na odwyk bo zdechniesz a twojej kto cipe bedzie lizal jak ty zdechniesz chyba tylko ruski pies od twego kompla putina

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.