Facebook Google+ Twitter

Tusk o marihuanie: to był jednorazowy wybryk

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-13 09:09

Nawiązując do informacji, że w młodości palił marihuanę, Tusk powiedział, że był to jednorazowy incydent i nigdy nie zażywał narkotyków. Oświadczył, że narkotyki są złem, a młodzież powinna zawsze odmawiać ich przyjmowania.

Premier Donald Tusk leci do Ameryki Południowej na szczyt Unia Europejska - Ameryka Łacińska. Przed odlotem premier powiedział, że szczyt będzie pierwszym spotkaniem tego typu. Donald Tusk złoży też oficjalne wizyty w Peru i w Chile.

Donald Tusk powiedział, że podczas piątkowej rozmowy zgodził się z prezydentem, iż obaj będą wspierać misję ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego do Gruzji. Premier umówił się też z prezydentem na spotkanie dotyczące planów restrukturyzacji służby zdrowia.

Donald Tusk powiedział również, że nowy szef Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych może odblokować budowę autostrad. Dodał, że Lechowi Witeckiemu towarzyszy zespół młodych i dobrze wykształconych ludzi. Premier zapowiedział, że będzie dążył do renegocjacji niekorzystnych dla państwa umów na budowę autostrad. Dodał, że okoliczności zawierania tych umów powinna zbadać prokuratura.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

CyrylDrab
  • CyrylDrab
  • 08.03.2012 11:02

tusk ty narkomanie ta marycha ci mozg twoj niewielki wypalila jak kwasniewskiemu gorzala ty chlopie idz sie lecz idz na odwyk bo zdechniesz a twojej kto cipe bedzie lizal jak ty zdechniesz chyba tylko ruski pies od twego kompla putina

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.