Facebook Google+ Twitter

Tusk rozmawiał z ekspertami o ustawie medialnej. W24 też tam były

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-04-07 14:42

W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyło się spotkanie Donalda Tuska z przedstawicielami blogosfery i związanych z internetem organizacji pozarządowych. Tematem dyskusji była m.in. "ustawa medialna".

Debata w Kancelarii Premiera / Fot. Tomasz KowalskiW Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przed godz. 15 rozpoczęło się spotkanie Donalda Tuska z przedstawicielami blogosfery i organizacji pozarządowych. Tematem dyskusji były zamierzenia rządu dotyczące internetu w sposób pośredni bądź bezpośredni, jak na przykład tzw. "ustawa medialna". Spotkanie zakończyło się przed osiemnastą. Stowarzyszenie Dziennikarzy Obywatelskich i Autorów serwisu Wiadomości24.pl reprezentował redaktor naczelny, Tomasz Kowalski.
Transmisja Live

Gospodarzami spotkania, prócz szefa rządu i min. Michała Boniego, byli przedstawiciele ministerstw zaangażowanych w internetowe regulacje, z ministerstwem kultury i spraw wewnętrznych przede wszystkim. Dyskusja, pomyślana zapewne jako element konsultacji społecznych, dotyczyła mnóstwa spraw: retencji informacji w telekomach, dyrektywy audiowizualnej, wciąż nierozstrzygniętych kwestii blokowania stron internetowych z treścią sprzeczną z prawem (głównie - pornografią dziecięca), a i stopnia zabezpieczenia danych, przekazywanych w formularzach e-wersji spisu powszechnego.
.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.