Facebook Google+ Twitter

Tusk zaprasza listownie na konwencję PO: Ja tam będę, czekam na Ciebie

Donald Tusk wysłał list, w którym zaprasza między innymi Joannę Kluzik-Rostkowską, Dariusza Rosatiego i Józef Piniora na jutrzejszą konwencję wyborczą PO.

 / Fot. PAP/Paweł Supernak"Zapraszam do Gdańska. Warto popatrzeć na uśmiechnięte twarze przyjaciół. Będą tam ludzie, których na pewno z przyjemnością spotkasz i przywitasz. Ja tam będę, czekam na Ciebie" - pisze premier w swoim liście.

Małgorzata Kidawa-Błońska z PO przyznaje, że trwają rozmowy w sprawie przejścia byłej szefowej PJN do Platformy. Jak ustaliły Fakty TVN, list Tuska otrzymał też inny działacz ugrupowania Andrzej Szuc. Nie zamierza jednak zmieniać barw partyjnych. Jacek Tomczak, który dziś odszedł z PJN uzależnia z kolei przejście do PO od decyzji Kluzik-Rostkowskiej.

Sikorski: Jesteśmy otwarci na Joannę Kluzik-Rostkowską


Przewodniczący klubu PO Tomasz Tomczykiewicz, zapowiada, że na konwencji będą niespodzianki. "Pokażemy, że Platforma przyciąga" - mówił.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

ss
  • ss
  • 07.10.2011 01:01

.


WYNIKI WYBORÓW: PIS-55%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM.TYLKO J. KACZYŃSKI i PIS - Ludzie mówią i piszą : DZIĘKUJEMY POboszewi-czerwoną kartką -piroman traci nerwy, tupie,wykazuje agresję,destabilizuje,lekceważy,skandalicznie się zachowuje, grozi...? Zagłosujmy TYLKO na J.KACZYŃSKIEGO i PIS,aby mógł SAMODZIELNIE rządzić UCZCIWIE POLSKĄ -skończmy z tym (NIE)rządem . Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom POligłupów,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?,POligłupy?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ - nie głosujmy na nich.Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 12.06.2011 22:31

KTO CZERPIE ZYSKI Z PROSTYTUCJI (RÓWNIEŻ POLITYCZNEJ)
PODLEGA KARZE OGRANICZENIA WOLNOŚCI.
DONALDZIE T. CZY TY O TYM WIESZ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
agata
  • agata
  • 12.06.2011 22:28

OLAĆ TUSKA
JEGO POGLĄDEM JEST
KORYTO

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan
  • Jan
  • 12.06.2011 16:10

partyjne świnie

Komentarz został ukrytyrozwiń
JM
  • JM
  • 11.06.2011 11:46

To nie jest prostytucja polityczna ? Nie, nie to tylko radykalne wyparcie sie swoich dotychczasowych poglądów,przyjaciół za pieniądze i stanowisko.Ta kobieta nie ma 16 lat,wiec robi to swiadomie.Czasami prostytutki bardziej sie szanują !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.