Facebook Google+ Twitter

"Tusku, ku... zrób coś". PiS ma już prawie 40 proc. poparcia

Takim poparciem Prawo i Sprawiedliwość nie cieszyło się od dawna. Według sondażu na partię Jarosława Kaczyńskiego chce głosować prawie 40 proc. Polaków.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaOfensywa PiS przynosi wymierne korzyści. Według najnowszego sondażu TNS Polska dla programu "Forum", Prawo i Sprawiedliwość wyprzedziło PO o 6 pkt proc. i cieszy się blisko 40-procentowym poparciem.

Wyniki tego sondażu wywołały prawdziwą panikę wśród przedstawicieli salonu. Jan Hartmann zaapelował do Tuska, żeby "ku... coś zrobił", bo się robi niebezpiecznie. Z kolei inny wybitny publicysta Waldemar Kuczyński stwierdził jak podaje wpolityce.pl, że najnowsze wyniki sondażu dowodzą tego, iż "naród tęskni za paranoją".

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Wskaźniki ekonomiczne to nie zasługa polityków a przedsiębiorców .Powtórzę raz jeszcze , PiS rządził w okresie dobrej koniunktury a świat nie był pogrążony w kryzysie .
PiS tego nie wykorzystał .Zaniechał wszelkie reformy .
Przez 2 lata mieliśmy za to bogaty w konferencje prasowe program TVP.
3/4 komentarza p Koźmińskiego jest dla mnie niezrozumiała .[ razwietaka?]
Może tylko spytam , co pisze Nasz Dziennik , Uważam rze , Gazeta Polska , Rzeczpospolita kogo opluwają ? Są bezstronne ? Syndrom Kalego ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu proszę jeszcze raz przeczytać to co napisałam. Pisałam na temat obecnego rządu, PiS nie rządzi już 6 lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan prezes nie poradził sobie w okresie koniunktury a ma poradzić w dobie globalnego kryzysu ? Czcza , populistyczna gadanina , która ma na celu li tylko przejęcie władzy .
Niech przestanie mieszać i czeka cierpliwie do 2015 r. Niech wygra w terminowych , demokratycznych wyborach . Póki co organizuje " spotkania " z których nic nie wynika . Ale cóż , takie zbójeckie prawo opozycji może mówić obiecywać . Za to nie ponosi się odpowiedzialności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A za rządów PiS to była jakaś stabilizacja? Ja to pamiętam najazdy w kominiarkach na zwyczajnych ludzi, wiecznie szarpaniny koalicyjne i codzienne zmiany zdania pana prezesa z głównym "nigdy nie będę premierem jeśli mój brat zostanie prezydentem".

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Adrian Komiński- - wybrali ten sam rząd, bo docenili stabilizację i względny dobrobyt. - gratuluję poczucia humoru. A może pan pisze o "zielonej wyspie" nie o Polsce?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Magda Wieczorek - wybrali ten sam rząd, bo docenili stabilizację i względny dobrobyt. Być może PO zawiodło ich zaufanie - nie mówię, że nie. Ale to nie powód do tego, żeby wybierać jeszcze gorsze bagno od nich tylko dlatego, że rzuciło parę pustych obietnic na wiatr i odbyło jakiś denny marszyk z paroma moherami u boku.

Zwiększenie wieku emerytalnego to w istniejącym systemie gospodarczym zło konieczne, podobnie, jak wcześniejsze zwiększenie VAT-u - PiS też by zwiększał, tylko przed wyborami każdy mówi, że nigdy w życiu nie zwiększy, bo prosty plebs by zaraz się zraził, jakby przedstawić mu czarno na białym rzeczywiste kalkulacje ekonomiczne, na podstawie których państwo w ogóle trzyma się w rydzach.

Chcecie mniejszych podatków, to obalcie cały ten system oparty na okradaniu ludzi i przeznaczaniu ich krwawicy na paraPRL-owskie zapomogi socjalne dla nieudaczników, a przy okazji na rozlazłą biurokrację z tym związaną. W przeciwnym razie, każda partia będzie was okradać, każda partia będzie wyprzedawać majątki, bo po prostu inaczej się nie da.

A w bzdury, że "za nas nie będzie korupcji", czy "naprawimy w dwa miesiące NFZ" nie wiem, kto wierzy. Trzeba być palantem, żeby ulegać takiej płytkiej demagogii. Choćby nie wiem jakim prezes Jarkacz był übermenschem, i tak cudów nie stworzy - zmienić trzeba system, a nie wciąż naprawiać obecny, zawodny.

Wybierajcie sobie PiS - będziecie mieli to samo, tylko w trochę innej okrasie. To tak, jak z długopisami z chińskich hurtowni - możesz sobie zamówić 1000 sztuk, a pośrednik handlowy naniesie ci na każdy z nich inne logo czy napis. Wydaje się, że otrzymujesz 1000 różnych długopisów, a to tak naprawdę ten sam badziew, który wypisuje się po tygodniu. Różnica między PO i PiS jest tylko kosmetyczna - obydwie partie to zbiorowisko zakłamanych establishmentowych oportunistów i demagogów. Rzecz polega tylko na tym, by wybrać sobie kolor, który ci się akurat bardziej podoba. Ja podziękuję za obydwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyżby Polacy byli takim strachliwym narodem? Dają się zastraszyć kilku zmanipulowanym wypowiedziom?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Klimatem zagrożenia?
A co się działo przed wyborami 2007? Mamy autorytarne rządy, trzeba szukać pomocy na Zachodzie (list byłych Ministrów SZ), ludzie są inwigilowani, prześladowani etc.

Nie wiem, może Ty się boisz, ja żadnego strachu nie odczuwam, próżno szukać też wśród znajomych, kogoś kto odczuwałby atmosferę zagrożenia.... Myślę raczej, że ludzie odczuli po portfelach, że jest coraz gorzej. W dodatku PO ma po prostu fatalną serię w mediach, od jakichś dwóch miesięcy tylko złe informacje, zero pozytywów. Nie potrafią nawet zareagować na to.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moim zdaniem Kaczyński potrafi rewelacyjnie zarazić ludzi klimatem zagrożenia i narzucić im pewien obraz świata. Wyborcy podążają za nim, bo mu wierzą, a nie dlatego żeby logicznie analizowali to co mówi. Jakby analizowali to by już dawno zauważyli, że wiecznie zamienia czarne z białym miejscami zależnie od chwilowej wygody.
Tuskowi nie ufam, bo doskonale pamiętam co wyprawiał z KL-D. Kaczyńskiemu nie ufam jeszcze bardziej bo widzę co wyprawia teraz.
Uważam, że w kraju będzie spokój i porządek dopiero wtedy, gdy ci panowie przestaną się OBYDWAJ udzielać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jak pan wytłumaczy fakt, że spory procent obywateli wybiera po raz drugi tę samą opcje polityczną pozwalając tym samym na powtórne przejęcie władzy przez słaby rząd? Idąc tokiem pańskiego myślenia to też idioci? Chyba tak?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.