Facebook Google+ Twitter

Tuż przed świętami zrelaksuj się w warszawskim Iluzjonie

Warszawskie kino Iluzjon zaprasza na filmy „przesycone świątecznym dobrem”. Zachęcam do choćby małego relaksu – tym bardziej, że może to być przedświąteczny relaks z nutką… zamyślenia.

 / Fot. Alicja PionkowskaKażdy dzień przybliża nas do tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Jak zwykle, pomimo ubiegłorocznych przyrzeczeń, że już "nigdy więcej", jesteśmy zabiegani w poszukiwaniu prezentów, zajęci sprzątaniem, zaaferowani obmyślaniem menu świątecznego stołu i mnóstwem jakże ważnych w tych dniach drobiazgów. Zachęcam jednak do choćby małego relaksu – tym bardziej, że może to być przedświąteczny relaks z nutką… zamyślenia.

Warszawskie kino Iluzjon zaprasza na filmy „przesycone świątecznym dobrem”.
Do wyboru są cztery znakomite opowieści, na które można głosować do 11 grudnia 2011 r. na stronie: filmweb.pl. W filmie Gospoda Świąteczna, reż. Marka Sandricha, znajdziemy wielkie gwiazdy amerykańskiego kina. Ta muzyczna komedia zrealizowana została w 1942 roku – dawno, ale bawi znakomicie. Wspaniali aktorzy Fred Astaire, Bing Crosby, Marjorie Reynolds czy Virginia Dale wręcz sami znakomicie się bawią. Do tego oczywiście słynna muzyka Irvinga Berlina i jego hit - piosenka „White Christmas” w wykonaniu Binga Crosby’ego.

Czy każdy z nas ma swego anioła stróża? Kto wie… W obrazie z 1946 r. reż. Franka Capry To wspaniałe życie anioł jest i dokonuje wielkiej, dobrej przemiany bohatera filmu, ukazując mu sens i uroki życia. Główną rolę zdesperowanego Georga gra James Stewart.

Opowieść wigilijna to klasyka. Film powstał w 1970 roku na podstawie opowiadania Karola Dickensa, w reżyserii Ronalda Neame. Ten znakomity musical pokazuje piękną, wigilijną przemianę niedobrego bogacza Ebenezera Scrooge – w tej roli niezrównany Albert Finney.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Interesujące propozycje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.