Facebook Google+ Twitter

TV Trwam zniknie z wizji? Stacja o. Rydzyka ma problemy z koncesją

Telewizja ojca Rydzyka nie otrzyma koncesji na nadawanie od KRRiT. Wniosek Telewizji Trwam o miejsce na naziemnej platformie telewizji cyfrowej został odrzucony.

 / Fot. Artur Andrzej/własność publicznaChodzi tylko o telewizję cyfrową, w takim razie nie ma czym się martwić - pomyśli z pewnością widz TV Trwam. Szkopuł polega nad tym, że od 2013 roku telewizja cyfrowa zastąpi w pełni analogową. Co to oznacza? Kanał ojca Rydzka po prostu zniknie z wizji - czytamy w serwisie Fronda.pl.

Rzeczniczka KRRiT Katarzyna Twardowska tłumaczy, że najważniejszym kryterium było zapewnienie widzom różnorodnej oferty programowej. W prawicowych kręgach mówi się, że decyzja ma charakter polityczny i można było się jej spodziewać.

Cyfryzacja telewizji spowoduje, że widzowie będą mieli dostęp do setek programów. Może nie być wśród nich TV Trwam.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

Jerzy Makieła
 • Jerzy Makieła
 • 08.01.2012 17:47

Lubię relatywizm moralny sierot po pisie:-))) Gdy PiS rządził, wraz z SLD robił z telewizją co chciał... Wtedy było wszystko OK, a teraz zawodzą jak płaczki...
A tak na marginesie Panie Tadeuszu, ta "polska Obstrukcja" który to już raz z kolei "ograła" tych Prawych i Sprawiedliwych? Panowie, czas przestać bujać w obłokach i uświadomić sobie, że społeczeństwo naprawdę nie chcę rządów Prawa i Sprawiedliwości...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już napisałem, że z której strony by nie patrzył, jest to dyskryminacja. Kto zainteresowany jest protestem proszę zajrzeć tutaj: http://pe2012-sis.blogspot.com/2012/01/dn.html
Ewenementem jest to, że ci którzy nie oglądają TV Trwam wiedzą lepiej o jej szkodliwości, od tych którzy ją oglądają. Dzisiaj rozmawiałem przez Skype`a z "Angielką", która znalazła się na terenie Zjednoczonego Królestwa, za przyczyną swojego potomstwa. Młodzi wyjechali na Wyspy w poszukiwaniu pracy, bo w "przepoczwarzonej" RP nie mogli jej znaleźć. I ta kobieta z ogromną zajadłością napadła na Rydzyka wyzywając go od złodziei. Niech swojego Maybacha sprzeda i rozda pieniądze ubogim. Niech się weźmie za działania charytatywne, a nie za biznes. Niech nie sieje nienawiści. Wiem, że ona nigdy nie oglądała TV Trwam. Ja ją oglądam. I ona wie lepiej ode mnie, co Trwam w swoich programach nadaje. Nic tylko diabelska sztuczka i diabelskie podszepty ukształtowały jej psychikę, wrogo nastawiając do Trwam, która - wierzcie mi - żadnej wrogości nie sieje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
 • JW@
 • 08.01.2012 17:22

>>>>>>>Więc Platfusów trzeba wysłać na Madagaskar ,albo do diabła .Bo wykończą Polskę na AMEN ,że nie będzie co ratować<<<<<<<

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena K
 • Irena K
 • 08.01.2012 17:19

Oj będzie się działo ,Platforma cały czas prowokuje; cały czas stawia wszystko na ostrzu noża!

Z takiego zachowania rządzących, niczego dobrego nie może wyniknąć.

Tak to nic innego jak zakładanie kagańca "Telewizji Trwam".

Komentarz został ukrytyrozwiń
doPiS
 • doPiS
 • 08.01.2012 17:19

Rydzyka przedsiębiorcę należy wysłać na misję do Afryki ! Niech kopie studnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 08.01.2012 17:15

Panie @ Śledziewski , Pan nie widział zamordyzmu 2005 - 2007 r ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
lancet
 • lancet
 • 08.01.2012 17:10

@ Panie Śledziewski PO ma tyle do TV Trwam co zeszłoroczny śnieg . A swoją drogą Rydzyk to największe zło jakie dotknęło Polskę po odejściu JPII . NIECH SIĘ WEŹMIE ZA MISJĘ I MODLITWĘ A POLITYKĘ ZOSTAWI POLITYKOM . Nic w odbiorze tego medium się nie zmieni . Wystawianie ludzi pod kościołami i wołanie o podpisy to propaganda . Rydzyk żyje jak pączek w maśle i manipuluje starszymi ludźmi jak Pan.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O wprowadzaniu zamordyzmu przez, jedynie uczciwą, praworządną, propagującą swobody obywatelskie partię "Polska Obstrukcja" inni także mają zdanie, podobne do mojego. Oto pod: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/tw_trwam_wypadnie_z_kablowek___18092 czytamy: "Abstrahując już od tego czy decyzja o zniszczeniu telewizji Trwam ( czym innym jest doprowadzenie do wyrzucenia jej z kablówek) jest polityczna czy nie, nie można nie zauważyć, że patologią jest system, który powoduje, że państwo decyduje jakie programy mogą się pojawić &#8222;w kablu&#8221; a jakie nie. Cyfryzacja powoduje, że odbiorcy będą mogli odbierać setki albo tysiące kanałów, które nie zabierają częstotliwości. Koncesja w dzisiejszych czasach nie ma żadnego logicznego i technicznego uzasadnienia. Jest to zwykły kaganiec na "nieprawomyślących". Dziś odmawia się koncesji o. Rydzykowi, jutro odmówi się jej telewizji nadającej homofobiczne filmy a w końcu ten los spotka stację, która promuje zacofane zasady chrześcijańskie ( Trwam nie dostało koncesji zapewne z powodu poparcia dla PiS a nie kwestii religijnych). Nie jestem wielkim entuzjastą mediów o. Rydzyka, ale uważam, że mają one prawo istnieć i nikt nie powinien mieć prawa do decydowania czy mogą one pojawiać się w eterze oprócz widzów, którzy głosują pilotami. Oczywiście "zapewnienie różnorodnej oferty programowej" polega pewnie na tym, że konkurencją dla Religii TV jest TVN Style. "

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak i z której strony by nie patrzeć, to swobód obywatelskich nie wolno ograniczać, jeśli nie są szkodliwe społecznie. Trwam nikogo nie pobudza do nienawiści, ani nie szerzy antysemityzmu. Oglądam TV Trwam od dawna i nigdy tego nie zauważyłem. TV Trwam sprzeciwia się tylko napadom na Polaków. Przeciwstawia się ingerencji obcym w nasze polskie sprawy i opanowywanie Polski, przez obcy kapitał. Ludzie powinni mieć możliwość wyboru spośród różnorodności.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 07.01.2012 22:03

@ad rem - spadaj platformerska CIOTO....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.