Facebook Google+ Twitter

TVN kontra Sejm! Piłkarska wojna przy Łazienkowskiej!

Dziś o godzinie 17 na stadionie Legii odbędzie się mecz, w którym na przeciw siebie staną: gwiazdy TVN i reprezentacja Sejmu RP. Dochód z tego spotkania zostanie przeznaczony na zakup specjalistycznych karetek pogotowia dla szpitali dziecięcych!

Kamil Durczok / Fot. Adam Warżawa/Dziennik BałtyckiJest to już piąty mecz charytatywny organizowany przez Fundację TVN "Nie jesteś sam" i telewizję TVN. Będzie to nietypowe wydarzenie. Politycy, którzy na co dzień walczą w przeciwnych obozach, tym razem zjednoczą swoje siły i zagrają w jednym zespole. Mają teraz niebywałą okazję, by w końcu pokonać dziennikarzy. Kiedy pojawiają się w przeróżnych programach, często są bezbronni w starciu z mediami. Dzisiaj każdy ma równe szanse. Andrzej Lepper i Jacek Kurski może się zrewanżować Tomaszowi Sekielskiemu i Andrzejowi Morozowskiemu za ciężkie chwile w programie "Teraz my". Kto przed kim padnie na kolana, kto komu strzeli gola, kto będzie wracał na tarczy, dowiemy się już dziś. Najważniejsze, że tak ważne w życiu publicznym środowiska podjęły wspólną inicjatywę dla ratowania życia dzieci.

Mecz komentować będą: dziennikarz Grzegorz Miecugow, komentator sportowy Grzegorz Kalinowski i satyryk Tomasz Jachimek. Gospodarzami tego spektakularnego wydarzenia będą Magda Mołek i Andrzej Sołtysik.

W obu drużynach zagrają m.in.:

Drużyna gwiazd TVN: Piotr Walter (kapitan zespołu), Kamil Durczok, Tomasz Sekielski, Andrzej Morozowski, Tomasz Sianecki, Bogdan Rymanowski, Olivier Janiak, Marcin Meller, Maciej Zakościelny, Marek Włodarczyk i Kuba Wesołowski.

Drużyna Sejmu RP: Grzegorz Schetyna (kapitan), Wojciech Olejniczak, Andrzej Lepper, Waldemar Pawlak, Krzysztof Bosak, Jacek Kurski, Ryszard Kalisz, Andrzej Czerwiński, Ryszard Czarnecki, Janusz Wójcik, Roman Kosecki, Antoni Mężydło.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

no własnie tak szukałem bliźniaczych par i sobie kurna innej od Inzaghich nie mogłem przypomnieć;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

albo de Boer - bardziej podobni

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że bliźniaków nie ma....ot, tacy polscy bracia Inzaghi;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.