Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12053 miejsce

TVN odprawił Kwaśniewską z kwitkiem

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2007-11-15 12:35

Jak donosi dzisiejszy "Super Express", Aleksandra Kwaśniewska została zwolniona ze stacji TVN. Źródła zbliżone do telewizji twierdzą, że ma to związek z wygłoszeniem przez prezenterkę, podczas jednego z programów, mowy obronnej na rzecz swojego ojca.

Aleksandra Kwaśniwska ma powody do zmartwień. / Fot. AKPA - KurnikowskiSkończyło się 5 minut sławy Oli Kwaśniwskiej. Zachowała się nieprofesjonalnie i ponosi tego konsekwencje. W programie na żywo "Dzień dobry TVN", ze łzami w oczach wygłosiła swoje przemówienie: - Tata prawie pożegnał się z tym światem. W tym stanie zdrowia, gdyby był alkoholikiem, już by nie żył. Wystąpienie wywołało prawdziwą burzę wśród właścicieli stacji. - Na gorze się wściekli - powiedział "Faktowi" jeden z pracowników TVN-u. A wszystko jakby zapewne powiedziała Ola, przez niedyspozycję ojca, schorzenia jelit oraz zagrożenie życia spowodowane chorobą tropikalną przywiezioną z Filipin. Wielu jednak wątpi w te rzekome dolegliwości i uważa byłego prezydenta za zwykłego alkoholika.

Olę wyrzucono bardzo dyskretnie, jeszcze po tym feralnym wystąpieniu w programie "Dzień dobry TVN" wpuszczono ją na wizję dwa razy, ale już jej chyba nie zobaczymy. Prezenterka wzbrania się przed jakimkolwiek komentarzem w tej sprawie.

- Zatrudniono ją do konkretnej pracy, a zaczęła mówić o sprawach, które zdecydowanie wykroczyły poza konwencję przygotowanych przez nią materiałów. Ola straciła kontakt z rzeczywistością bo zachowywała się jak gwiazda, której wszystko wolno - powiedział dziennikowi tajemniczy rozmówca.

Tak dramatycznego wystąpienia Polska nie widziała od wielu lat. Zapłakana buzia i wyznanie miłości dla upokarzanego przez media ojca, to musiało wywołać jakiś skutek, tyle że z powodu wystąpienia sama Ola straciła najwięcej - ciepłą posadkę w telewizji. Od zawsze o niej marzyła, a teraz musi ponownie zająć się swoją edukacją i zrobić dyplom z dziennikarstwa. Nie sądzę jednak by ktokolwiek dał jej drugą szansę, a już na pewno w programie na żywo.

Leonardo

Czytaj więcej o celebrity:
Operacja plastyczna Britney
Piersi Salmy Hayek to dar od Boga
Katie Holmes to się umie ustawić


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

ok. wchodzę;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

dobra Maciek, ale ty stawiasz;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Walnijcie po kielichu za zdrowie tatusia :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

a ja ani nie dramatyzuje, ani się cieszę:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ola Kwaśniewska to jest taka typowa pieszczocha i królowa pszczół. ale też nie ma co dramatyzować, że są ludzie, którzy "z urodzenia" maja lepiej w życiu. Tak było zawsze, jest i będzie;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Życie pod kloszem się skończyło, a rzeczywistość może być nieprzyjemna. Czas się napić :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dostała kubeł zimnej wody na wstepie - to skłania do refleksji i przynosi pozytek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.