Facebook Google+ Twitter

TVP bez PiS. Lewica przejmie stery przy Woronicza?

Na dzisiejszym zebraniu Rady Nadzorczej TVP mogą zapaść decyzje o zmianach w zarządzie spółki. Jeśli odwołani zostaną, związani z PiS: Bogusław Szwedo, Romuald Orzeł oraz Przemysław Tejkowski, władzę na Woronicza mogą objąć osoby kojarzone z SLD.

 / Fot. Alina Zienowicz, http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:2007_06_24_strajk_pielegniarek_20.JPGRada Nadzorcza TVP, zbiera się dziś o godzinie 10, na wniosek związanej z SLD Małgorzaty Wiśnickiej-Hińczy. Może na nim dojść do odwołania kojarzonych z PiS członków Rady: jej przewodniczącego, Bogusława Szwedo oraz Romualda Orła i Przemysława Tejkowskiego.

W takiej sytuacji, władzę w TVP objęłyby osoby kojarzone z SLD. I taki stan rzeczy, prawdopodobnie utrzymałby się dłużej, bo SLD przegłosowałaby go. W KRRiT jest pięć osób - dwaj jej członkowie: Witold Graboś i Sławomir Rogowski - wybrani przez Sejm - zostali wskazani przez SLD - czytamy na tvn24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Powrót ''Brunatnego'' ale jazda!! Teraz dopiero będzie pięknie. Obiektywizm II i TVp Info gdzie już zagnieżdziło się SLD Poraża!! Lista gości, prowadzący, wraca Propaganda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.