Facebook Google+ Twitter

TVP i National Geographic wyprodukują nowy program Bogusława Wołoszańskiego?

Być może już wiosna w Telewizji Polskiej i National Geographic Channel zostanie wyemitowany nowy cykl programów Bogusława Wołoszańskiego. Byłaby to produkcja podobna do popularnego programu "Sensacje XX wieku".

 / Fot. Ralf Lotys (Sicherlich) [CC-BY-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia CommonsTVP i National Geographic Channel prowadzą rozmowy o wspólnej produkcji nowego programu Bogusława Wołoszańskiego - podaje Press.pl. Cykl podobny do "Sensacji XX wieku" byłby emitowany w w obu stacjach w przyszłym roku. Być może już na wiosnę.

Bogusław Wołoszański pracował w TVP przez 32 lata. Zrealizował około tysiąc odcinków programu "Sensacje XX wieku" i kilkaset innych programów - możemy przeczytać na jego oficjalnej stronie internetowej. Archiwalne odcinki sztandarowego programu Wołoszańskiego są nadawane do dziś w TVP Historia i National Geographic Channel. Dziennikarz był również autorem scenariusza do serialu "Tajemnica twierdzy szyfrów", który był emitowany w 2007 r.

Bogusław Wołoszański został odznaczony w 1998 r. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Powracają wykopaliska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.