Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5027 miejsce

TVP Kraków od kuchni

W programie VIII Podgórskich Dni Otwartych Drzwi nie zabrakło wizyty w TVP Kraków. Krakowski Oddział Telewizji Polskiej zlokalizowany jest w otoczeniu pięknego parku Bednarskiego, przy ul. Krzemionki 30.

Nadajniki / Fot. Łukasz MicSobotni dzień otwarty telewizji przyciągnął wielu odwiedzających, którzy mieli okazję zobaczyć studia, newsroom i reżyserki. Start telewizji w regionie datowany jest na 1954 rok, ośrodek swoim zasięgiem obejmuje województwo małopolskie. Należą do niego również ośrodki terenowe zlokalizowane w Oświęcimiu, Nowym Sączu, Tarnowie, Zakopanem.

Oprowadzający zwiedzających Mariusz Süss opowiadał, jak wygląda praca redaktorów, dźwiękowców, montażystów, nie zabrakło anegdot dotyczących telewizji.

Angelika Chrapkiewicz-Gądek wkrótce zadebiutuje w TVP Kraków / Fot. Szymon Gądek28 września rusza nowa ramówka programów nadawanych w TVP Kraków. W jednym z magazynów "Potrzebni!" o charakterze interwencyjno-informacyjnym, który skupiał się będzie na problemach osób niepełnosprawnych, zadebiutuje w roli prezenterki 28-letnia Angelika Chrapkiewicz-Gądek. Pomimo, że porusza się na wózku inwalidzkim, nie przeszkodziło jej to m. in. w zdobyciu Kilimandżaro, nurkowaniu czy skoku ze spadochronem. Oprócz debiutującej, pełnej energii i pasji Angeliki program poprowadzą Anna Dymna i ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

TVP Kraków / Fot. Łukasz MicZ tego miejsca emitowana jest "Kronika". Regionalny program informacyjny / Fot. Łukasz MicMariusz Süss opowiada o emisji "Kroniki" / Fot. Łukasz MicNewsroom / Fot. Łukasz MicAlicja Popiel prezenterka "Kroniki" i redaktor wydania / Fot. Łukasz MicWejście do newsroomu / Fot. Łukasz MicMałe studio o powierzchni 300 m. kw. i wysokości 8 metrów / Fot. Łukasz MicW tym miejscu odbywa się prezentacja prognozy pogody / Fot. Łukasz MicStudio S-2 o powierzchni 600 m. kw. / Fot. Łukasz MicReżyserka, z której, m. in. umieszczane są tzw. belki, czyli podpisy do materiałów emitowanych w telewizji / Fot. Łukasz MicReżyserka / Fot. Łukasz Mic / Fot. Łukasz Mic

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie miałem jeszcze szczęścia być w Tvp zawsze są długie kolejki ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.