Facebook Google+ Twitter

TVP manipuluje dostępem do mediów publicznych

W programie Forum nie pozwolono, by w imieniu Komitetu Wyborczego LPR wystąpił Janusz Korwin-Mikke. Na pytania, dlaczego tak się stało, osoba prowadząca, na wyraźne polecenie z reżyserki zmienia temat.

Wszystko można zobaczyć na YouTube. W 49 sekundzie słychać w tle "Zmień temat".
 / Fot. fot. YouTube
Moim zdaniem "publiczna" TVP (tzw. TVPiS) udowodniła, że nie jest obiektywna w pokazywaniu kampanii wyborczej i sama decyduje, kogo pokazać a kogo nie. Wobec Janusza Korwina-Mikke i innych przedstawicieli Unii Polityki Realnej, telewizja postąpiła w ten sposób nie pierwszy raz. Nie mówię tu tylko o pokazywaniu ich w programach, ale również o ich całkowitym ignorowaniu. Na przykład, w informacji o najbardziej popularnych blogach polityków nie wspomniano o blogu Janusza Korwina-Mikke, który ma już ponad 6 mln odwiedzających i przekracza kilkakrotnie popularnością słynny, z innych względów, blog Ryszarda Czarneckiego.

Wydaje mi się, że równe traktowanie każdej z opcji politycznych jest podstawą demokracji, a zatem w Polsce demokracji nie ma. Całe szczęście jest jeszcze nie całkowicie ocenzurowany internet, który daje nadzieje, że coś zmieni się na lepsze i Polska stanie się całkowicie wolnym krajem.

***
Od redakcji.
O sprawie na swoim blogu napisał też Janusz Piechociński z PSL. To szefowa TVP 1 Małgorzata Raczyńska poinformowała Korwina-Mikke, że nie jest reprezentantem prawicy... / Fot. http://piechocinski.blog.onet.pl/2,ID256571207,index.html

Czytaj także:
Lichocka: politycy próbują wpływać na audycje
LPR i UPR chcą zawieszenia prezesa TVP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Asen, około 50% moich najbliższych znajomych głosuje bądź chciałoby głosować (prawo "zmarnowanego głosu") na UPR. Środowisko mocno informatyczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Asen ale jaki konkretnie jest twój zarzut? Że sondaż jest sfałszowany?" - sondaże to taką potęga, że prawdopodobieństwo, że nie są one manipulowane jest znikome.

Gdyby sondaże pokazywały, że LPRz ma 50 %, to spokojnie w wyborach uzyskałby 30-40%. A ze pokazują, ze nie ma szans na wejście do sejmu, to "nie marnuje głosu".

To jet ludzkie. Przykład z mojego miasta: nie ważne gdzie są dobre lody, ważne gdzie jest najdłuższa kolejka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Raczej coś w stylu konanowicz, śmiech na sali z waszych żali to po prostu kpiny internatów, poparcie dla krasnala i wielkiej stopy buha ha ha.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Assen, tak trudno Ci pojac ze w sieci moze byc tyle zwolennikow LPR/UPRu ? Spojrz na sondarz w w24. Tez jest sfalszowany ? Ukladow szukasz? :-) Od zawsze UPR miala duze poparcie w necie, niestety nieodzwierciedlalo to pozniejszych wynikow w realu. Z kolei LPR zawsze miala zanizone wyniki w sondarzach telewizyjnych w porownaniu do wynikow w wyborach. Nie rozumiem zupelnie twojego oburzenia i twierdzenia ze te sondarze sa sfalszowane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie pozostaje nic innego jak zlikwidować telewizję publiczną, bo nie wierzę by jakakolwiek ekipa była w stanie całkowicie powstrzymać się od czynienia z niej swojej tuby propagandowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Asen ale jaki konkretnie jest twój zarzut? Że sondaż jest sfałszowany?

Komentarz został ukrytyrozwiń

to że ktoś wziął udział w sondażu nie znaczy, że oderwie się od komputera aby iść zagłosować w realu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciężko powiedzieć, że ten sondaż to manipulacja. Po prostu statystycznie więcej zwolenników UPR/LPR wzięło w nim udział niż innych partii. Sondaż zakłada, że nie możesz głosować więcej niż raz dziennie z jednego IP, więc żadnego klikania na potęge mieć nie mogłeś.

Komentarz został ukrytyrozwiń

gajowy - w to nie wątpię, co nie zmienia faktu, że jest jak wyżej napisałem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

media prywatne nie śmieją sie z prostych ludzi. Jak to twierdzi pan anonim. Media prywatne śmieją sie z ludzkiej głupoty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.