Facebook Google+ Twitter

TVP otworzyła podwoje. Tylko na jeden dzień

Wczoraj, każdy zainteresowany pracą telewizji publicznej mógł przekroczyć jej progi i zobaczyć pracę dziennikarzy popularnej "publicznej" od kuchni. Tegoroczny dzień otwarty odbywał się pod hasłem "Poczuj się jak gwiazda".

Studio w lubelskim OTVP / Fot. Damian Ogrodnik14 września ponad 37 tysięcy widzów odwiedziło siedziby Telewizji Polskiej. Na uczestników dni otwartych czekało sporo atrakcji. Każdy mógł porozmawiać z aktorami, dziennikarzami, prezenterami, którzy chętnie odpowiadali na pytania. Łatwo można było zdobyć autograf swojego ulubieńca ze "szklanego ekranu". Możliwość zwiedzenia studia telewizyjnego, udział w konkursach - to tylko niektóre z licznych atrakcji, które przygotowało 16 ośrodków Telewizji Polskiej z całego kraju. Każdy starał zaprezentować się z jak najlepszej strony.

W lubelskim OTVP widzowie mogli zobaczyć kulisy powstawania panoramy lubelskiej, prognozy pogody ,magazynu reporterów "Zdarzenia". Chętni oprowadzani byli po studiach telewizyjnych, reżyserkach, newswoomach. Do obejrzenia był także wóz satelitarny. O pracy dziennikarza opowiadali m. in. Anna Dąbrowska-Miazga (dziennikarka i prezenterka) Kamil Smerdel (dziennikarz magazynu "Zdarzenia").

Plan wydarzenia w lubelskim oddziale telewizji podzielony był na kilka części tematycznych: blok dziecięcy, edukacja i kultura, Panorama i pogodynki, reporterzy zdarzeń, sport, rozrywka, technika i kulisy, zdrowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Lepiej gdyby je zamknęła. Na zawsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.