Facebook Google+ Twitter

TVP Sport nie dla wszystkich

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2006-11-18 14:57

Telewizja publiczna uruchamia dziś kanał TVP Sport, drugi po TVP Kultura kanał tematyczny. Będzie on jednak kodowany, dostępny tylko za pośrednictwem dekodera lub w pakiecie premium telewizji kablowych. To oburza telewidzów.

– Za publiczną telewizję płaci się abonament, nie powinna więc pobierać dodatkowych opłat – denerwuje się Jacek Szczepaniak, telewidz. – Dlaczego TVP Kultura jest bezpłatna, a TVP Sport nie? Skoro tak ma być, to wyrejestruję telewizor i nie będę płacił abonamentu!

Co na to TVP?

– Zgodnie z ustawą o radiofonii i telewizji, TVP ma obowiązek nieodpłatnego rozpowszechniania jedynie TVP1, TVP2, TV Polonia i programów regionalnych. Inne programy mogą być udostępniane na podstawie decyzji władz TVP w formie, jaką uznają za stosowną – mówi Daniel Jabłoński z Zespołu Rzecznika Prasowego TVP.

Nowy kanał nie ma charakteru misyjnego (tak jak TVP Kultura) i musi na siebie zarobić.
(jed)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

to wogóle jakaś lipa i paranoja w ramach abonamentu mając tuner cyfrowy powinienem sobie spokojnie odbierać tvp1 oraz tvp2 płacąc abonament nie wiadomo za co trzeba jeszcze płacić dodatkowo platwormie aby je oglądać jezeli sytuacja się nie zmieni to wyrejestruję odbiornit tv bo tv publiczna dożycia niejest koniecznie potrzebna
płacąc abonament nie zyskuje sie nic w zamian
pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak dla mnie to paranoja! Ale sami na tym stracą. Ciekawe kto będzie płacił za TVP Sport? A tak poza tym do tej pory nie wiem co ma do zaproponowania ta stacja. Zresztą wszystkie łakome kąski są już zajęte przez inne stacje, więc wydaje mi się, że cał ten program okaże się jedną wielką klapą. A będzie skandal jak siępotem okaże, że TVP zacznie cały sport przenosić do tegoż programu...
Już wolę zapłacić za Polsat Sport niż TVP...mimo, że od Solorza jest;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

w zasadzie do przewidzenia. I juz widze te tlumy zabijajace sie po dekoder. pol roku i bedize w normalnym pakiecie Mam kablowke UPC i tam obydwa kanaly sportowe polsatu mam w zwyklym abonamencie. A kultury w ogole... ma byc wkrotce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To, co wygodne, nie ma charakteru misyjnego... jeśli w ogóle coś ma... Wszystko zależy od tego kto i jak argumentuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.11.2006 17:14

Czy kanał TVP Kultura można odbierać drogą naziemną, skoro ma charakter misyjny?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.