Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12495 miejsce

TVP uruchamia Strefę Widza. Ale tylko dla płacących abonament

Telewizja Polska uruchamia Strefę Widza, serwis VoD przeznaczony dla osób opłacających abonament RTV.

 / Fot. Fot. Daniel Kruczynski (CC BY-SA 2.0)W obecnym serwisie VOD, aby obejrzeć przedpremierowe odcinki seriali, programów czy zgromadzone filmy, użytkownik musi wykupić kod dostępu. Dotyczy to zarówno osób, które opłacają abonament, jak i tych, które tego nie robią.

Od 5 grudnia ma się to zmienić. Telewizja Polska uruchomi wówczas Strefę Widza dla opłacających abonament RTV. Po zalogowaniu się do serwisu, użytkownik będzie musiał podać swój numer abonenta. Następnie system zweryfikuje, czy użytkownik opłaca regularnie abonament. Jeśli tak, osoba otrzyma darmowy dostęp do wszystkich treści umieszczonych w Strefie Widza.

Zobacz też: Mecze reprezentacji Polski będą odkodowane. KE potwierdziła decyzję

Jak podkreśla Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP: "Nie traktujemy tego jako złotego środka zaradczego na to, że 90 procent Polaków nie płaci abonamentu, choć bardzo bylibyśmy zadowoleni, gdyby ta usługa była dla kogoś zachętą". I dodaje: "Chcemy po prostu w ten sposób podziękować tym, którzy wbrew powszechnej "modzie" nadal uczciwie i konsekwentnie płacą na media publiczne" - podaje wp.pl.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.