Facebook Google+ Twitter

"TWARDE SŁOWA", czyli slam poetycki

Poezja ks. Jana Twardowskiego w nowej odsłonie! Ten nietypowy slam poetycki odbędzie się 30 maja o godz. 20.00 w miejscu Chwila w Warszawie. Rejestracja uczestników trwa do 28 maja

 / Fot. materiały prasoweW Warszawie 30 maja 2015 r. o godz. 20.00 w miejscu Chwila przy ul. Ogrodowej 31/35 w Warszawie, odbędzie się slam poetycki pt."TWARDE SŁOWA". Impreza adresowana jest do osób młodych, poetów oraz sympatyków twórczości ks. Jana Twardowskiego, którego wiersze posłużą za inspirację dla występujących artystów.

Slam poetycki jest publiczną walką na słowa poetów-performerów. Każdy z uczestników dostaje mikrofon oraz 3 minuty, by zaprezentować swoje umiejętności poetyckie.

Aby wziąć udział w slamie poetyckim "TWARDE SŁOWA" należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przygotować trzy utwory: dwa inspirowane dowolną poezją ks. Jana Twardowskiego, jeden nawiązujący do jednego z trzech utworów zaproponowanych przez organizatorów (Kiedy mówisz, Bliscy i oddaleni lub Różne samotności). Zwycięzców wybierze publiczność. Najlepsi slammerzy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości: I miejsce - 400 zł, II miejsce - 200 zł, III miejsce – 100 zł.
Rejestracja uczestników slamu trwa do 28 maja 2015 r., do godz. 23.59.

Przewidziana jest także runda dodatkowa pt. „JamSlam” z udziałem publiczności. Tutaj będą mogły się wykazać osoby, które lubią improwizować. Każdy z uczestników "JamSlamu" będzie miał kilka chwil na przygotowanie wiersza zawierającego hasło przewodnie podane przez publiczność.

Prezentowane występy oceniać będą: Elżbieta Wojnowska, Liliana Głąbczyńska-Komorowska oraz Zbigniew Hołdys. Slam zakończy się recitalem Elżbiety Wojnowskiej.

„Twarde Słowa” to eksperymentalny projekt studentów UKSW, który został stworzony w ramach projektu „Absolwent z kompetencjami” we współpracy z agencją JetEvents.
Wydarzenie organizowane jest przez Społeczny Komitet Obchodów Jubileuszu 100-lecia Urodzin ks. Jana Twardowskiego w ramach projektu „Słowo Zabiera Głos”.

Formularz zgłoszeniowy: tutaj

Regulamin: tutaj

Lista wierszy do wyboru dla uczestników slamu: tutaj

Więcej informacji: tutaj

Wstęp wolny.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.