Facebook Google+ Twitter

Twarze Miasta 2010. Sesja fotograficzna w centrum Białegostoku

Od piątku 3 września przez cały weekend w centrum Białegostoku trwać będzie otwarta dla mieszkańców sesja fotograficzna. Organizatorzy planują sfotografować ponad tysiąc twarzy. Efektem akcji będzie prezentacja multimedialna.

Akcję fotograficzną prowadzi firma Landbrand na zlecenie Urzędu Miejskiego w Białymstoku w ramach projektu wdrażania produktu turystycznego. Jest to już druga edycja. Pierwsza, na mniejszą skalę miała miejsce w marcu bieżącego roku.

 / Fot. Urząd Miejski w BiałymstokuOrganizatorzy planują sfotografować ponad 1000 twarzy mieszkańców Białegostoku. Udział w sesji, zupełnie za darmo może wziąć każdy, kto tylko wyrazi taką chęć. Sesja już się zaczęła i potrwa do niedzieli. W piątek zdjęcia będą wykonywane w Galerii Alfa, a w sobotę i niedzielę na Rynku Kościuszki. Organizatorzy akcji liczą, że białostoczanie chętnie podzielą się także archiwalnymi zdjęciami swoich przodków, które zostaną zeskanowane.

Efektem tych działań ma być prezentacja multimedialna wykonana w technice morfingu. Dzięki zastosowaniu tego efektu przenikania różnych twarzy - tych współczesnych i dawnych, kobiecych i męskich, dziecięcych i dorosłych, być może uda się stworzyć ciekawy, spójny portret białostoczanina.

Poniżej próbny morfing, który został wykonany na fotografiach z I edycji Twarzy Miastaźródła: landbrand, bialystok.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.