Facebook Google+ Twitter

Twierdza Kłodzko - podziemna trasa turystyczna [Galeria]

Trasa o długości ok. 600 metrów, pozostałość po kilkukondygnacyjnych wyrobiskach przekopanych przez mieszkańców Kłodzka. Wykorzystywana jako magazyny lub schrony. Nie zaleca się jej pokonywania, w pewnych odcinkach, osobom z klaustrofobią oraz chorobami serca.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Ireneusz Mosiczuk
Fot. Ireneusz Mosiczuk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

@ Tomasz Hens - a czytać to umie? Wie na jakim serwisie przebywa? Pytania tak samo gramatyczne jak pana uwagi merytoryczne. To nie jest serwis profesjonalnych fotograficznych reportaży (odsyłam do takowych), nie pretenduje również do zdjęcia tygodnia. Jest pełną ułomności i niedoskonałości relacją z określonego miejsca, zamieszczonego w serwisie obywatelskim. Więcej skromności miły panie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Galeria, delikatnie mówiąc, fatalna. 90% zdjęć nieostrych. Nie wiem jak coś takiego przeszło moderację. Ogólnie jestem zażenowany i śmiem posądzać autora o kompletnym braku samokrytyki. A tak na marginesie, taka galeria nie przynosi chluby serwisowi... I proszę o nie pisanie, że sprzęt, że słabe światło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju:)
1. Niestety robione Nokią (telefon) a która zawiodła
2. Dwie galerie są prowokacją do jutrzejszego arta. Wróciłem dzisiaj z Kłodzka i jutro będzie materiał opisowy. Niestety wi-fi oraz mój T-mobile w Kłodzku nie pozwoliły na odpowiedni przekaz. Tylko 1G transmisji a to się równa zeru.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.