Facebook Google+ Twitter

Twitter stawia na transmisje wideo na żywo. "To przyszłość serwisu i mediów" - twierdzi jego szef (wideo)

Przekazy wideo na żywo mają być przyszłością Twittera i mediów. - Przekaz video daje wrażenie przeniesienia się w dane miejsce - twierdzi Dick Costolo.

https://flic.kr/p/e5wZ3t / Fot. Jason Howie/CC BY 2.0- Obecnie skupiamy się na przekazach wideo na żywo. Myślę, że to przyszłość naszej platformy - przyznaje dyrektor generalny Twittera Dick Costolo. Jak wyjaśnił, jego zdaniem to też przyszłość mediów w ogóle. - Przekaz video daje wrażenie przeniesienia się w dane miejsce. Zarówno możliwości krótko- jak i długoterminowe są ogromne. Zamieszki w Ferguson, protesty w Hong Kongu czy wydarzenia kulturalne - to wszystko może być transmitowane na żywo. Najbliższe kilka lat będzie, dzięki tym możliwościom, zupełnie niezwykłe. Czeka nas mnóstwo zabawy. I rozwój nowych kanałów komunikacji dla performerów, showmanów i innych twórców - wymieniał Costolo.

Przedsiębiorca zaznaczył, że głównym problemem, z jakim obecnie boryka się Twitter to rozwarstwienie pomiędzy świadomością tej platformy, a używaniem jej. - Ludzie często mówią: nie wiem, jak miałbym tego używać, więc nie wiem, po co to jest - ocenia.

Bloomberg/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.