Facebook Google+ Twitter

"Twój Pociąg do Poezji" - audycja poetycka Waszego Radia

5 stycznia 2013 r. rozpoczęło działalność "Wasze Radio" - inicjatywa radia internetowego podjęta przez ludzi, dla których muzyka jest wielką pasją. Z oddaniem poświęcają swój czas by promować te jej perełki, które nie zostały odkryte.

Plakat promujący audycje poetycko-muzyczną w Waszym Radiu / Fot. Krzysztof KazberukAudycja poetycko-muzyczna "Wasz Pociąg do Poezji" prowadzona przez Morfeusza została stworzona by promować młodych, choć nie tylko poetów. To mieszanka poezji, twórczości amatorskiej z muzyką - bluesową, rockową, często tą graną przez polskich wykonawców. Nie brakuje przez to hitów lat 80 czy 90. To tutaj również można spotkać artystów pałających się poezją śpiewaną czy hip hopem.

Każdy kto zajmuje się poezją lub prozą czy też komponuje może liczyć na promocję swojej twórczości w czasie jej trwania. Wystarczy skontaktować się z prowadzącym poprzez e-mail: morfeusz@waszeradio.pl. Rzeczony "Pociąg do Poezji" rusza w każdą niedzielę o godz. 20.00 i na dwie godziny zabiera słuchaczy w podróż pełną twórczych uniesień.

"Wasze Radio" to nowa inicjatywa ludzi dla których głównymi pasjami są muzyka i kultura w szerokim znaczeniu tych słów. Jak sama nazwa wskazuje wszelkie działania podejmowanie w jej ramach ukierunkowane są przede wszystkim na potrzeby słuchaczy radia.

Głównym celem powstania i działalności radia jest promocja wszelkich wydarzeń kulturalnych, promocja zespołów muzycznych, często stawiających pierwsze kroki, które ze względu na swoją oryginalność próżno szukać w komercyjnych mediach. W przyszłości są planowane relacje na żywo z koncertów, różnorakich wydarzeń kulturalnych, wywiady z członkami zespołów czy organizowanie konkursów, które będą miały za zadanie promować owe zespoły. Są w planach publikacje książkowe mające na celu promowanie twórczości młodych i zdolnych poetów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.