Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2357 miejsce

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Pewnie zastanawiają się Państwo "Hmmm, o czym on/ona chce napisać? Ale chwila! Przecież jest też taki program w telewizji. Może właśnie o nim?" Tak, mają Państwo rację :) Dokładnie o tym programie chciałabym dzisiaj napisać.

Hmm, ale czy na pewno, i czy każda "twarz" polskiego show - biznesu "brzmi" znajomo? Jak się tak zastanowić, to na pewno nie. Ponieważ czasem jest tak, że kojarzymy twarz, ale nie kojarzymy nazwiska danej osoby, albo odwrotnie - gdzieś słyszeliśmy nazwisko, a nie do końca wiemy, bądź nie do końca pamiętamy, jak ta osoba wygląda, kim ona w ogóle jest.

Jak już wspomniałam na wstępie, wiele jest takich przykładów wśród znanych osób, kiedy kojarzymy twarz znanej osoby, a nie kojarzymy nazwiska, i na odwrót.

Ten program umożliwia nam zaznajomienie się, przynajmniej z tymi kilkoma gwiazdami, ze świata show - biznesu, np. aktorami, wokalistami, itp., które akurat w danej edycji biorą udział. Lista, trzeciej już edycji tego programu przedstawia się następująco: Anna Czartoryska - aktorka, znana głównie z serii "Nad rozlewiskiem" Kaja Paschalska - aktorka, wokalistka, znana przede wszystkim z serialu "Klan", Katarzyna Ankudowicz - aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, znana głównie z serialu "Bulionerzy", Katarzyna Cerekwicka- wokalistka, wylansowała kilka przebojów, ale od kilku lat słuch o niej zaginął, Stefano Terrazzino - tancerz, mistrz klasy 'S' w tańcach latynoamerykańskich. aktor i showman - Robert Rozmus, wokalista zepołu NEO Matii Jakubiec, oraz ostatni uczestnik - Grzegorz Wilk - większości widzów znany głównie z programu "Jaka to melodia". / Fot. Materiały prywatne red.

Istotą tego programu, jest przeistaczanie się, w każdym odcinku, w gwiazdy światowego formatu i jak najwierniejsze odwzorowanie ich. Zwycięzcy poszczególnych odcinków otrzymują czek, który przekazują na dowolnie wybrany przez siebie cel charytatywny.

 / Fot. Materiały prywatne red.Przyjrzyjmy się jednak dokładniej dokonaniom artystycznym tego ostatniego wokalisty. Pewnie niewielu z Was wie, ale Grzegorz Wilk zaczynał swoje dorosłe życie od skończenia studiów socjologicznych, jest również wykwalifikowanym technikiem dentystycznym. Ukończył również specjalizację francuską, jest nauczycielem techniki i informatyki, pracował w radiu. Jednak od najmłodszych lat ciągnęło go do muzyki, i to ona okazała się jego wymarzonym zawodem i pasją na całe życie. Jako muzyk, swoją działalność artystyczną rozpoczął w 1997 roku. Jest laureatem wielu konkursów i przeglądów skierowanych do wokalistów. Został laureatem jednego z pierwszych programów muzycznych w polskiej telewizji "Szansa na sukces". Wygrał brawurowym wykonaniem utworu z zespołu Piersi "On nie jest cham".

Na swojej drodze artystycznej, spotkał wielu znakomitych wokalistów polskiej sceny muzycznej, z którymi nawiązywał współpracę, m.in. Włodzimierzem Korczem, Alicją Majewską, Krzysztofem Krawczykiem, Ryszardem Rynkowskim, Zbigniewem Wodeckim, itp. Był również aktorem i solistą wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol. Występował również jako parodysta w programie "Szymon Majewski Show". Od 2005 roku do chwili obecnej występuje w programie Telewizji Polskiej "Jaka to melodia". Od 2007 roku jest również solistą w zespole Piotra Rubika, z którym kilkukrotnie odbył turnee po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, gdzie zespół został za każdym razem bardzo miło przyjęty. Nagrali razem do tej pory sześć płyt. W ubiegłym roku wydał swoją debiutacką płytę "WolfFlow", na którą, w większości, sam skomponował muzykę oraz napisał teksty.  / Fot. Materiały prywatne red.

Zapraszam do kibicowania Grzegorzowi w programie :) Moim zdaniem jest świetny, w tym co robi i przede wszystkim przemawia za nim doświadczenie, jakie posiadł w programie "Szymon Majewski Show". Trzymamy kciuki!!! ;)

Emisja w marcu w POLSACIE.

Aby zapoznać się z autorskim materiałem Grzegorza, zapraszam do wysłuchania poniższego utworu.W celu dokładnego prześledzenia Jego kariery pragnę zaprosić na oficjalną stronę internetową oraz na stronę na Facebooku.

Oficjalna strona
Strona na Facebooku

Red: Alicja Szoplik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.