Facebook Google+ Twitter

Twoje biuro podróży w internecie. Rezerwuj wakacje online.

Nowa strona internetowa biura podróży Ferio Travel, czyli jak rezerwować wakacje online.Biuro Podróży Ferio Travel istnieje na rynku zaledwie od 2008 roku, jednakże prężnie się rozwija i może poszczycić się dobrą jakością świadczonych usług turystycznych. W tegorocznym konkursie Podróż na medal, zorganizowanym przez Dziennik Toruński Nowości, spośród ponad trzydziestu biur podróży w mieście Ferio Travel zajęło trzecie miejsce. To najlepszy dowód na to, że klienci są bardzo zadowoleni.

Po okresie ciężkiej pracy włożonej w rozwój firmy, od sierpnia 2011 zaczęła działać nowa strona internetowa
odmienione oblicze Ferio Travel. Nowoczesny katalog w prosty sposób pozwala znaleźć interesujące klienta oferty. Grafika strony została skomponowana w taki sposób, by internauci czerpali korzyści i przyjemność z istniejących udogodnień, przejrzystości i klarowności, a jednocześnie mogli pozyskać nieograniczoną ilość cennych informacji. Prostota wyszukiwania i bogactwo ofert to główne zalety strony. Możliwa jest też pełna rezerwacja online zamieszczonych na stronie ofert. Strona działa przy współpracy systemu rezerwacyjnego Merlin X i jest stworzona na podstawie nowoczesnej technologii MDS.

Zmiana już przynosi efekty. Wciąż bowiem rośnie liczba odwiedzających i rezerwujących ze strony. Jestem pod wrażeniem tak szybko i bez żadnych komplikacji wprowadzonych zmian. Strona działa bez zarzutów, a co najważniejsze, jest łatwa w obsłudze.- Mówi jeden z klientów biura podróży.

Ferio Travel nie poprzestaje jednak na zmianach i swoim klientom oferuje coraz więcej. Kiedy sezon letni powoli dobiega końca, na jesienną depresję oferuje egzotyczne wyjazdy na Wyspy Kanaryjskie, Dominikanę wakacje na Dominikaniei Teneryfę w przystępnych cenach. Mamy świetne oferty również dla nieco starszych.
mówi właściciel biura, Piotr Dziwulski
Wakacje w Hiszpanii dla seniorów dofinansowywane są przez rząd hiszpański, dlatego ich koszt jest stosunkowo niewielki.
dodaje.

Na stronie biura klient znajdzie oferty starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych touroperatorów wakacje last minute, nie tylko polskich, ale i niemieckich. Biuro proponuje również wiele promocji, jak np. parking przy lotnisku gratis.

Długopisy, kalendarzyki, piłki plażowe czy zawieszki na walizki dla stałych i nowych klientów, owocowe cukierki oraz profesjonalna i miła obsługa
to wszystko spotka odwiedzającego biuro, pełne pamiątek z dalekich podróży. Warto zapukać do drzwi Ferio Travel, by samemu się o tym przekonać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.