Facebook Google+ Twitter

Twoje miejsce na długi weekend

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-08-11 14:48

Starostwa powiatowe w Wołominie, Suwałkach i Żninie to najlepsze miejsca do spędzenia długiego weekendu - te trzy miejsca zostały wyróżnione w trakcie akcji promocyjnej "Twoje miejsce na długi weekend", organizowanej między innymi przez Polską Organizację Turystyczną.

Zdaniem starosty żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka sukces w branży turystycznej jest możliwy pod warunkiem przeprowadzenia akcji promocyjnej polegającej między innymi na uczestnictwie w targach branżowych. Pozwala to na przyciągnięcie turystów z tych części Polski, w których brakuje czystego powietrza, czy miejsc zielonych.
Z kolei Beata Chełmicka-Bordzio ze starostwa powiatowego w Suwałkach podkreśla, że warunkiem powodzenia jest współdziałanie zarządów gmin, które ze sobą sąsiadują.

Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej Bartłomiej Walas zwraca uwagę, że kluczem do sukcesu jest pomysłowość i umiejętność wyróżnienia swojej oferty spośród wielu innych. Jego zdaniem nie wszystko jednak funkcjonuje prawidłowo. Jak tłumaczy - wielu polskim powiatom nadal brakuje jednak spójnej promocji i wyższego standardu usług.

W konkursie wzięło udział 29 przedstawicieli starostw powiatowych z całej Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.