Facebook Google+ Twitter

Twórca antykomor.pl skazany. Będzie musiał pracować społecznie

Robert Frycz usłyszał wyrok skazujący na rok i 3 miesiące ograniczenia wolności za znieważanie prezydenta RP - podaje TVN24. W ramach kary będzie musiał pracować społecznie.

Sonda

Co sądzisz o wyroku?

 / Fot. Zrzut ekranuDziś zakończył się proces twórcy strony antykomor.pl. Serwis zawierał zdjęcia, materiały i komentarze ośmieszające Bronisława Komorowskiego, a także grę, która polegała na strzelaniu do postaci prezydenta.

Sprawa została nagłośniona w maju ubiegłego roku, kiedy to Robert Frycz został aresztowany przez ABW w swoim mieszkaniu. Wywołało to liczne protesty obrońców wolności słowa oraz środowisk związanych z opozycją. Sam prezydent twierdził, że ze sprawą nie ma nic wspólnego.

Czytaj także: Znieważenie prezydenta? ABW u autora AntyKomor.pl. Serwis zamknięty


Prokuratura żądała kary roku i ośmiu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat, sąd wymierzył jednak karę ograniczenia wolności na okres roku i 3 miesięcy.

Oskarżony zapowiada, że będzie sie odwoływac od wyroku - podaje TVN24.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (38):

Sortuj komentarze:

bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 21.09.2012 15:04

Ech, Jolka, Jolka. Ty to wszystko potrafisz wyjaśnić, naprawdę. To siedzenie w majtkach Gold Tuska wychodzi ci na zdrowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 21.09.2012 15:02

Wyrok nie zmienia faktu, że Komor jest głupolem, bucem i nieukiem. Taki najlepszy wśród najgorszych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Jolka
  • Jolka
  • 16.09.2012 20:58

Jakoś przeciwnicy Komorowskiego zawsze wspierają tych , którzy mają na pieńku z prawem . Jak nie kiboli to Frycza .
Pewnie został skreślony z listy studentów za fałszowanie dokumentów no to gdzie najlepiej się skryć ? Pod płaszczykiem PiS , byle dołożyć

Komentarz został ukrytyrozwiń
basia prawnik
  • basia prawnik
  • 16.09.2012 18:25

to i tak dostał bardzo łagodny wyrok, bo już za samo fałszowanie dokumentów i usiłowanie oszustwa w sprawie przedłuzenia poprawkowej sesji egzaminacyjnej sąd mógłby go skazać na 5 lat więzienia /takie jest maksymalne zagrożenie za to przestępstwo /.Dostał zatem tzw, karę łączną za kilka wystepków zdecydowanie z "dolnej pólki ".Kara ograniczenia wolności jest w hierarchii kar - karą łagodniejszą niż pozbawienia wolności -zatem w rzeczywistości sąd się nad nim ulitował, bo mogłoby by być dużo gorzej !! I dobrze ,że sobie troche popracuje-bedzie miał przynajmniej jakieś pożyteczne zajęcie i okazję na trochę ruchu dla zdrowia i poprawy raczej zapuszczonej / w tym wieku !!!/ figury .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc^
  • Gerard Stenc^
  • 15.09.2012 21:57

Ad rem@ Dziękuję..jestem po tych samych zabiegach,co P rezydent...

Komentarz został ukrytyrozwiń
GerardStenc
  • GerardStenc
  • 15.09.2012 21:26

Zrozumiałem ostrzenienie Koszernej Policji Internetowej...

Komentarz został ukrytyrozwiń
 ad Rem
  • ad Rem
  • 15.09.2012 21:21

@ JA ZA TAKĄ " ZRENCZNOŚĆ " P Gerardzie też bym karał >>>

Komentarz został ukrytyrozwiń
 ad Rem
  • ad Rem
  • 15.09.2012 21:19

@ Konopka nie bredź ! Komorowski się od tego odciął . A sędzia ? " z IV RP !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc^
  • Gerard Stenc^
  • 15.09.2012 20:58

Nie można karać młodego człowieka za uprawianie w internecie sztuki krytczno-satyrycznej;z pewnymi elemantami,gry zrenczościowej w stosunku do obecnego P rezydenta!!!