Facebook Google+ Twitter

Twórca Gadu-Gadu zakłada partię polityczną

Jest szansa na zmianę pokoleniową na polskiej scenie politycznej. Do gry wkracza Partia Socjaldemokratyczna PSD, pod przywództwem założyciela Gadu-Gadu - Łukasza Foltyna.

logo partii Łukasza Foltyna Partia powstała w marcu tego roku jako efekt buntu przeciw obecnej sytuacji politycznej.
"Lewicę socjaldemokratyczną trzeba budować w Polsce od początku, bo SLD i partie z nimi współpracujące okazały sie wspólnota personalnych interesów, a nie wspólnota idei. Według nas lewica ma służyć społeczeństwu, a nie członkom swojej partii. Trzeba rozwiązywać problemy społeczne, tworzyć w Polsce warunki do godnego życia. Chcemy rozwiązywać problemy wszystkich grup społecznych: dzieci i młodzieży, pracujących, bezrobotnych, drobnych przedsiębiorców, emerytów i rencistów. Wzorujemy się na rozwiązaniach sprawdzonych w Europie Zachodniej, szczególnie krajach skandynawskich, chcemy budować Polskę Socjalna w Socjalnej Europie." – pisze na stronie PSD Łukasz Foltyn.

W realizacji programu mają pomóc młodzi ludzie, na których stawia Partia. W jej szeregach średni wiek nie przekracza 35 lat. – Młodzi ludzie wyjeżdżają z Polski, bo nie widzą tu dla siebie przyszłości. Tej tendencji nie zmienią obecni politycy. Oni nie wiedzą, jakie są potrzeby młodych ludzi? Dlatego polityka w Polsce potrzebuje odmłodzenia – mówi jeden z członków PSD.

Partia Socjaldemokratyczna dysponuje prężnie działającym serwisem www, pod adresem www.ppsd.org.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wąsko

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.