Facebook Google+ Twitter

Twórca "Odwetu" nakręci ósmą część "Szybkich i wściekłych"

F. Gary Gray, reżyser znany z filmów "Negocjator" i "Odwet" nakręci ósmą część filmu "Szybcy i wściekli".

 / Fot. (aip)To już koniec spekulacji nad tym, kto obejmie fotel reżysera ósmej części "Szybkich i wściekłych". Po długich poszukiwaniach, studio Universal zdecydowało, że film nakręci F. Gary Gray.

Wcześniej pisaliśmy o tym, że producenci "Szybkich i wściekłych" walczą z problemem pozyskania reżysera do ósmej części cyklu. Producentom odmówił reżyser "siódemki" James Wan, a także twórca części od 3 do 6 - Justin Lin. Przez pewien czas spekulowano, że na fotel reżysera powróci twórca pierwszej części cyklu Rob Cohen. Jak się okazuje, nic z tego.

"Szybkich i wściekłych 8" nakręci F. Gary Gray, który ma już w dorobku sensacyjny film samochodowy, jakim był remake "Włoskiej roboty" z 2003 roku. Ponadto, F. Gary Gray nakręcił takie filmy jak "Piątek", "Negocjator", "Prawo Zemsty" a ostatnio "Straight Outta Compton". Reżyser podzielił się wiadomością o objęciu pieczy nad "Furious 8" za pośrednictwem Facebooka.

"Szybcy i wściekli 8" nie mają jeszcze zarysu fabuły. W filmie powrócą m.in. Dwayne Johnson, Vin Diesel, a podobno także Jason Statham. Polską premierę zaplanowano na 21 kwietnia 2017.

Michał Nowak (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.