Facebook Google+ Twitter

Twórcy Iron Sky zbierają pieniądze na kontynuację tej czarnej komedii. Zobacz zwiastun Iron Sky. The Coming Race

Twórcy filmu "Iron Sky", który został sfinansowany przez internautów z całego świata zbierają pieniądze na kolejny projekt. "Iron Sky. The Coming Race" trafi na ekrany w 2016 r. Jeżeli oczywiście otrzyma wsparcie.

 / Fot. zrzut ekranu/YouTubeProdukcję filmu "Iron Sky" opowiadający historię nazistów, którzy przetrwali w tajnej bazie na Księżycu wsparło blisko 2,5 tys. internautów. Obraz trafił na ekrany kin na początku 2012 r.

Fabuła czarnej komedii "Iron Sky. The comming race" została osadzona dwadzieścia lat po wydarzeniach z pierwszej części. Dawna nazistowska baza na Księżycu stała się ostatnim schronieniem ludzkości po tym jak Ziemia została zniszczona w wyniku wojny nuklearnej. Ludzie zostaną ocaleni jeżeli pokonają prehistoryczną rasę i ich armię dinozaurów - czytamy na stronie projektu.

Czytaj także: Interstellar - filmowe gwiazdy nad czarną dziurą


W serwisie indiegogo.com prowadzona jest zbiórka na sfinansowanie pierwszego etapu: stworzenia budżetu przedprodukcyjnego. Cel jaki postawiono to 500 tys. dolarów, ale cały budżet produkcji szacowany jest na 15 mln dolarów. Twórcy deklarują, że posiadają już 5 mln dolarów z Finlandii i Niemiec. Jeżeli uda się zebrać wspomniane pół miliona dolarów zespół zaopatrzy się w narzędzia, które pozwolą na realizację zdjęć. "Robimy film, który będzie wyglądał jakby powstał w studiu za 100 mln dolarów" - twierdzą pomysłodawcy projektu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.