Facebook Google+ Twitter

Ty też możesz zmienić Warszawę! Weź udział w projekcie Otwarta Warszawa

Chcesz zmienić Warszawę? Masz ciekawe pomysły? Władze miasta wezmą je pod uwagę. Wystarczy wziąć udział w akcji Otwarta Warszawa i zalogować się na stronie projektu lub zapisać swoje sugestie na kartce i wrzucić ją do specjalnej urny.

 / Fot. Radek Kołakowski CC BY 2.0Warszawiacy nie muszą obawiać się, że ich pomysły zostaną pominięte. Wszystkie zgłoszone propozycje dotyczące zmian w stolicy mają trafić do władz miasta. Zgłoszone postulaty są analizowane przez jury złożone z ekspertów i przedstawicieli miasta, a najlepsze z nich mają szansę na realizację.

Do tej pory, aby zgłosić swoje propozycje trzeba było zalogować się na stronie otwartawarszawa.pl. Teraz, swoje pomysły warszawiacy mogą zgłosić także podczas robienia zakupów, czy na kawie ze znajomymi. Wszystko za sprawą specjalnych urn, które stanęły w wielu miejscach Warszawy. Wystarczy swoje sugestie zapisać na kartce i wrzucić ją do urny.

Zobacz także: Projekt Korona Warszawy. Śmiałkowie zdobędą sześć najwyższych szczytów Warszawy? Trwają przygotowania do ekspedycji

Specjalne pojemniki, do których można wrzucić kartki z propozycjami zmian stanęły już m.in. w Pardon, To Tu, w showroomie Product Placement, klubokawiarni Kicia Kocia, czy w Kinie Iluzjon.

Do tej pory nadesłano blisko 700 pomysłów. Dzięki mieszkańcom Pole Mokotowskie zyska tranzytowe ścieżki rowerowe, a pl. Teatralny otworzy się na pieszych.

Otwarta Warszawa wspiera mieszkańców w zmienianiu miasta. Chce dotrzeć do jak najszerszego grona kreatywnych odbiorców, którzy uwierzyli we własną moc sprawczą i projektują zmiany w mieście.

Źródło:uw.warszawa.pl, otwartawarszawa.plWybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Najnowszy model Jakuba Szeli właśnie zmienia stolicę w zimowy parking dla Fergusonów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.