Facebook Google+ Twitter

Tychy. Ulicami przejedzie parada Mikołajów

Mikołaje na rowerach, w bryczce, na motorach i w zabytkowym samochodzie. Wszyscy 6 grudnia wyjadą na tyskie ulice. To już tradycja, po raz ósmy zapraszamy serdecznie na starotyskie Mikołajki.

Parada Mikołajów na Rowerach przy Rynku w Tychach / Fot. Michał KasperczykOprócz parady na Rynku w Tychach (przy Kościele św. Marii Magdaleny) na przybyłych czekać będzie wiele atrakcji. Grzeczne dzieci mogą liczyć na dwa tysiące prezentów, będzie również wiele konkursów z nagrodami, a zmarzluchów i łasuchów diabeł poczęstuje gorącą czekoladą. Tyski Rynek stanie się znowu miejscem magicznego spotkania, gdzie nawet wydry z fontanny będą w mikołajkowym nastroju.

Każdy, kto poczuje już świąteczny nastrój i przypływ endorfiny może wziąć udział w mikołajkowym przejeździe. Wystarczy przygotować własny rower, przystroić go i sprawić sobie wdzianko Mikołaja (przynajmniej czapeczkę). Następnie trzeba się stawić o godzinie 15.00 na tyskim Rynku, a potem już tylko pojechać w barwnej paradzie Mikołajów.

Spotkanie jak co roku ma charytatywny charakter.

Starotyskie mikołajkowe szczegóły imprezy:

15.00 - początek imprezy na Rynku w Tychach - podczas oczekiwania na przyjazd Mikołaja liczne konkursy, występy zespołu dziecięcego, zabawy dla dzieci;

ok. 15.30 - przyjazd Świętego Mikołaja na Rynek - towarzyszy mu eskorta Mikołajów pomocników na rowerach

ok. 15.50 - parada Mikołajów pomocników na rowerach wraz z Mikołajem Starotyskim w dorożce ruszają w miasto rozdając prezenty;

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dobrze, że udało nam się to zorganizować w Tychach :) I mamy newsa na portalu wiadomości 24 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kurcze niezła impreza :) Super sprawa i pomysł :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.