Tychy wciąż liczą się w walce o awans! GKS Miedź Legnica 3:2

• Autor usunął profil

• Data dodania: 2011-04-03 15:44

W rozegranym wczoraj meczu 22. kolejki II ligi zachodniej Tyszanie wygrali u siebie z wiceliderem tabeli, drużyną Miedzi Legnica. W meczu debiutował nowy trener Tyszan - Rafał Górniak.

Od początku wiadomo było, że będzie to spotkanie na szczycie. Legniczanie dążą do zajęcia pozycji lidera tabeli, natomiast GKS walczy o awans do I ligi. Od początku spotkania drużyny dyktowały szybkie tempo. Już w 6. minucie mocnym uderzeniem popisał się Damian Furczyk. Pierwszą bramkę dla GKS-u zdobył Bartłomiej Babiarz po dobrze rozegranej akcji kolegów z drużyny. W 36. minucie tyscy piłkarze podwyższyli wynik na 2:0 po strzale głową Kamila Łączka.
70. minuta to gol dla Miedzi Legnica po strzale z rzutu wolnego autorstwa Bulatowicza. Na 12 minut przed końcem Tyszanie znowu pokazali pazur, ustalając wynik na 3:2; po ładnej akcji 20-letniego Dominika Kruczka, piłka, odbijając się od obrońcy Legnicy, trafiła na głowę Krzysztofa Bizackiego, który postawił kropkę nad i.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy

Spotkaniu towarzyszył doping kibiców GKS Tychy oraz fanów z Legnicy, którzy zostali wyprowadzeni w I połowie przez służby porządkowe i policję.