Facebook Google+ Twitter

Tydzień Bibliotek w Chełmie rozpoczęty…

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-05-12 16:48

Wizytą przedszkolaków i promocją książki dla najmłodszych "Bajdulki dla dzieci" Aliny Gierun - 8 maja w Chełmskiej Bibliotece Publicznej rozpoczął się Tydzień Bibliotek.

 / Fot. J RTydzień Bibliotek organizowany w dniach 8 - 15 maja 2013 roku ma na celu podkreślanie roli bibliotek w polepszaniu jakości życia, edukacji i zwiększaniu znaczenia zawodu bibliotekarza oraz zainteresowania książką pisaną.
„Bajdulki dla dzieci” to bajki i opowiadania, zawierające w sobie magię, przygodę i elementy edukacyjne. Opowieści zwarte w tomiku są tak realne, że można utożsamiać się z ich bohaterami. Przekonały się o tym dzieci z chełmskich przedszkoli, które brały udział w spotkaniu autorskim. Autorką książki jest pani Alina Gierun, która od 30 lat pracuje jako nauczycielka w chełmskim przedszkolu. W domu rodzinnym autorki książki miały szczególne znaczenie. Jako kilkuletnia dziewczynka potrafiła wymyślać bajki i opowiadać je rodzeństwu. Pasją pani Aliny jest również pisanie wierszy oraz malowanie obrazów dla dzieci. Jednocześnie prowadzi ona ciekawe zajęcia edukacyjne w oparciu o własne scenariusze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.