Facebook Google+ Twitter

Tydzień świetnych materiałów

Po długiej dyskusji nie przyznaliśmy nagrody za materiały opublikowane w minionym tygodniu. Nie oznacza to, że na łamach Wiadomości24.pl brakło świetnych materiałów. Skądże! Pojawiło się wiele bardzo dobrych tekstów i galerii zdjęć.

 / Fot. Materiały własneNa wyróżnienie zasługuje na przykład interwencja Piotra Panfila w sprawie przerabianych dat ważności na etykietach napojów, sprzedawanych w kutnowskim sklepie. - Przysmaczek oszukuje swoich klientów?

Magdalena Gawryś zasługuje co najmniej na pochwałę :) za zrobione przez nią zdjęcia wspinaczki bez zabezpieczeń na warszawski hotel Marriott. Pełniejszy obraz zdarzenia(choć i tak bez przedstawienia bohatera tego wyczynu) uzyskujemy dopiero dzięki pomocy innej autorki Wiadomości24.pl - Ewy Krzysiak - Wspiął się na Marriott i stanie przed sądem.

Anna Fedas z Wrocławia dostrzegła i opisała neonazistowskie wlepki w tramwaju, dając przy tym praktyczne rady jak postępować, gdy zobaczymy tego typu wezwania do nienawiści. Anna ciekawie przedstawiła też sposób, w jaki niektóre firmy traktują wolontariat pracowniczy.

Artur Gorczyca zabłysnął wywiadem z bokserem Tomaszem Hutkowskim. "Mam ciężkie ręce" ostrzega bokser...

Gratulujemy również Marcinowi Majewskiemu, kontynuowanego cyklu wywiadów z muzykami, opowiadającymi o swych płytach "Własnymi słowami".

Tomasz Kolowski umieścił bardzo interesującą galerię zdjęć - Ostatnie statki wodowane w Stoczni Gdynia.

Wszystkim autorom Wiadomości24/pl serdecznie gratulujemy obywatelskiej aktywności, chęci pisania i informowania o tym, czego są świadkami, stale rosnące grono czytelników serwisu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.