Facebook Google+ Twitter

Tydzień z Melpomeną

Otwarcie wystawy fotograficznej, wieczór w klubie festiwalowym i noc kabaretowa, to pierwsze z cyklu imprez towarzyszących 13. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii TALIA’2009. Oficjalne otwarcie festiwalu w najbliższą niedzielę.

Już tylko godziny dzielą sympatyków Melpomeny od rozpoczęcia XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii TALIA’2009. Na ponad tydzień, Tarnów znów stanie się stolicą komedii. Niewiele brakowało, a trzynastka mogła okazać się dla festiwalu wyjątkowo pechowa. Tegoroczną „TALIĘ” planowano zorganizować wiosną, potem we wrześniu, a ostatecznie festiwal odbędzie się w październiku. Poza tym festiwal przenosi się z głównego budynku Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego, w którym trwają prace budowlane, do mniejszej sali widowiskowej w pobliskim Pałacu Młodzieży, właśnie wyremontowanej.

Jedno ze zdjęć prezentowanych na wystawie "Fraszka fotograficzna". / Fot. foot. Tadeusz KoniarzXIII Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA’2009 potrwa, wraz z imprezami towarzyszącymi, od 9 do 18 października. Już dzisiaj wieczorem pierwsze z zaplanowanych imprez około festiwalowych. O godz. 18 w Cafe Piano (Rynek 9 w Tarnowie) otwarta zostanie wystawa pt. „Fraszka fotograficzna” autorstwa Tadeusza Koniarza, fotoreportera i filmowca. Na wystawę składa się ponad 40 zdjęć wykonanych w różnych miejscach świata, a przedstawiających zabawne sytuacje, zdarzenia i miejsca.

Zaraz po wernisażu rozpocznie swoją działalność klub festiwalowy; w planach jest zorganizowanie kilku artystycznych wieczorów tematycznych. Drugą z imprez towarzyszących zaplanowana na jutro - „Noc Kabaretowa” z udziałem kabaretów Neo-Nówka, Macież, Nowaki, Żarówki, a wieczór poprowadzi Tomasz Jachimek.

Wybrane dla Ciebie:


Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.