Facebook Google+ Twitter

Tydzień z muzyką alternatywną. Audioriver i Off Festival już wkrótce

Audioriver w Płocku i Off Festival w Katowicach. Ten tydzień to wymarzony czas dla fanów muzyki alternatywnej.

Audioriver logo - https://www.allfestivals.pl/festiwal/Audioriver.aspx / Fot. Audioriver5 sierpnia w Katowicach, w Dolinie Trzech Stawów rozpocznie się Off Festival - impreza muzyczna, o charakterze cyklicznym, obejmująca szeroko rozumianą muzykę alternatywną. To już 5. edycja. Pierwsza odbyła się w dniach 18-20 sierpnia 2006 na terenie kąpieliska "Słupna" w Mysłowicach. Dyrektorem festiwalu jest znany wokalista i lider zespołu Myslovitz - Artur Rojek.

Zgodnie z informacjami na stronie Off Festivalu - karnety czterodniowe oraz bilety na koncert Matmos 5.08 są już wyprzedane, można natomiast kupić bilety na 6.08, 7.08 i 8.08 za 69 zł.

Na koncercie pojawią się m.in. Hey (z piosenkami ze swojej ostatniej platynowej płyty "Miłośc! Uwaga! Ratunku! Pomocy!"), Muchy, Kim Nowak, 19 Wiosen, Baaba i O.S.T.R., a gwiazdy zagraniczne to m.in. Dinosaur Jr., Tunng, The Raveonettes, Shining.

Audioriver logo - https://www.allfestivals.pl/festiwal/Audioriver.aspx / Fot. AudioriverW Płocku natomiast, 6 sierpnia odbędzie się festiwal świata niezależnego Audioriver. Jest to trzydniowy, międzynarodowy event, którego celem jest szerzenie wszystkiego co najlepsze w sztuce alternatywnej z naciskiem na muzykę elektroniczną.

Informacje o dostępie oraz formie nabycia biletów na audioriver.pl.

Program uświetniać będą m.in. Magda, Ellen Allien, Anthony Rothen, Starkey, The Black Dog, Dandy Jack.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.