Facebook Google+ Twitter

Tyle gwiazd w jedym miejscu jeszcze nie było

Sport, zabawa i muzyka. To tylko kilka elementów, które będą realizowane z okazji IV edycji Amber Cup. Do Słupska zawitają reprezentanci Polski, największe gwiazdy polskiej ekstraklasy i I ligi. Nie zabraknie także aktorów i piosenkarzy.

Konferencja prasowa z udziałem m.in.: Łukasza Trałki. / Fot. Fot. Marek GabrielW piątek o godzinie 9 rozpoczynają się rozgrywki regionalne. W sobotę zostaną rozegrane półfinały i finał. Później natomiast odbędą się mecze pokazowe. Nadarzy się także okazja do kupienia między innymi: wspólnej piosenki z zespołem Feel, klubowej koszulki Gryfa Słupsk z podpisami wszystkich zawodników. Pieniądze z tych zakupów zastaną przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 4 stycznia zmarł Jarosław Giszka - były piłkarz Gryfa Słupsk i Wisły Kraków. Sportowcy właśnie tych ekip zmierzą się ze sobą w sobotę, a rywalizację poprzedzi minuta ciszy w hołdzie dla kolegi.

Dzisiaj została zorganizowana również konferencja prasowa, której gośćmi byli m.in.: Łukasz Trałka - reprezentant Polski (Polonia Warszawa), Paweł Kryszałowicz - były reprezentant Polski (Gryf Słupsk). Podczas spotkania losowano też cztery grupy, które zagrają w piątek. Oto jak się prezentują.

Grupa I
BTH Team Bytów
Hotel Continental Krynica Morska
Copacabana Gdańsk
Fanaberia Kętrzyn

Grupa II
Team Słupsk
Gościniec Słupski
Jantar Ustka
Bajcar Słupsk

Grupa III
Pub Gol Jelenia Góra
Forcars Słupsk
Gremiach Łódź
KP Gdynia

Grupa IV
Garbarnia Kępice
Blue Moon Szczecin
Sam Czar Słupsk
Euro Gips Kołobrzeg

Przyjazd do Słupska potwierdzili już m.in.: Rafał Murawski, Robert Lewandowski, Bartosz Bosacki, Maciej Rybus, Tomasz Frankowski, Kamil Grosicki i wiele innych. Organizatorem i pomysłodawcą turnieju jest Daniel Kaniewski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.