Facebook Google+ Twitter

Tylko 7 tysięcy biletów dla polskich kibiców na Euro 2008

Dziś o godz. 13, w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyła się konferencja poświęcona podziałowi puli biletów przekazanych Polsce przez UEFA oraz kłopotom z rejestracją biletów w serwisie kupbilet.pl.

Na konferencję prasową przybył rzecznik PZPN, Zbigniew Koźmiński oraz prezes firmy „Less”, Marcin Krysiński. Obserwatorem na tej konferencji był także Król Polskich Kibiców, Andrzej "BOBO" Bobowski.

Zbigniew Koźmiński powiedział, że wszystkie bilety trafią tylko do kibiców. Zaczynając od prezydenta, przez działaczy PZPN i skończywszy na przeciętnym Kowalskim.

Tablica przed wejściem do siedziby PZPN-u. / Fot. Marcin ChilińskiJak prezentuje się procentowy podział biletów
Łączna suma biletów: 21 000
- Sprzedaż publiczna - 36 procent (pomniejszone o 2, 3 procentową pulę dla niepełnosprawnych i Polonii)
- Kluby niższych klas rozgrywek ZPN - 19 proc.
- Oficjalni sponsorzy i partnerzy - 19 proc.
- Rodzina PZPN - 8 proc.
- Pakiet ViP 8 proc.
- Pakiet Profi Futbol 5 proc.
- Pakiety Euro 5 proc.

Serwis kupbilet.pl

Podczas jednego dnia do serwisu kupbilet.pl usiłuje wejść około 7 milionów internautów. Prezes firmy "Less" potwierdził, że istniała luka w systemie, która "pozwalała" na kradzież danych kibica, który przed nami rejestrował się w serwisie.
Krysiński stwierdził, że "ta niebezpieczna luka została usunięta". Jak na razie w na stronie zarejestrowało się 150 tysięcy kibiców. Dziś oficjalnie potwierdzono, że logowanie i rejestracja do serwisu zostanie wydłużona do 9 marca.

Trochę o firmie

screen ze strony KupBilet.pl / Fot. screenFirma Less Sp. z o.o. powstała w 1997 roku. Zakres działalności tej firmy jest ograniczony tylko do produkcji biletów, sprzedaży ich przez internet, elektronicznej kontroli dostępu oraz drukowania cyfrowego.

Firma obsługiwała największe imprezy światowe m.in. Ligę Światową (2001-2008), Puchar Świata w Zakopanem (2002-2008) oraz Gran Prix na żużlu w Chorzowie, Wrocławiu, Lesznie i Bydgoszczy (2002-2007). Na swoim koncie firma ma sprzedanych ponad 10 milionów biletów na około 4500 imprez. W internecie firma sprzedała ponad 300 tysięcy biletów (m.in. na mecze Polskiej reprezentacji z Portugalią, Belgią i Austrią) .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pan Koźmiński nie nadaje się na rzecznika prasowego PZPN. Dzisiaj po niektórych kłopotliwych pytaniach dziennikarzy kompletnie nie wiedział co powiedzieć i pozostało mu jedynie "świecić oczami". Skoro struktury PZPN-u są bardziej rozbudowane niż Europejskiej Unii Piłkarskiej, to gratuluję poczucia humoru i niesamowitej wyobraźni panu Zbigniewowi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślałem że mnie trafi jak słuchałem tej konferencji.... "Do kibiców trafi 100%, bo prezydent, sponsorzy... to też kibice"...
"Kiedy mamy się odwdzięczyć naszym działaczą jak nie teraz?" lol....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.